Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám keresztanyukájának az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám keresztanyukájának az unokája ki nekem? Vele ne?

Figyelt kérdés
Anyukám keresztanyukájának az unokája ki nekem Mert kölcsönös, de kételkedem hogy ez így családba eléggé fura...Meg hogy szabad-e
2014. ápr. 20. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresztanya nem tartozik hivatalosan a család kategóriába tehát nyugodtan
2014. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az attól függ hogy az anyukád keresztanyja rokon ergo apukád vagy anyukád szüleinek a testvére vag pedig egy barát volt csak.
2014. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát úgy, hogy anyukám keresztapukája az én dédimamámnak a testvére. És onnan rokonunk... Szóval felejtsem el, igaz?
2014. ápr. 20. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!