Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Hajlandóak lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hajlandóak lennétek egy esélyt adni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Randi megvolt. Megcsókolt a srác. Szinte naponta találkoztok suliban és beszélgettek. A srác gyonyorunek és kulonlegesnek tart. De te mást szeretsz, akivel nem jottek ossze a dolgok. Ezt el is mondod neki, azóta kevesebbszer keres.

Mit csináljon a srác, hogy elfelejtesse veletek a régit és belészeressetek? Egy kis ido után adnátok esélyt egy vele való kapcsolatnak, hátha megszeretitek?



2013. febr. 4. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen, én mindenképpen.
2013. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem sikeresen "kiszerettettek" egy srácból, megérte. Mondjuk vele soha nem volt semmi konkrét kapcsolatom így talán nem olyan nehéz... Szóval nekem bevált.

Szerintem ilyen esetben az elején akkor nem párkapcsolatot kell létesíteni a két félnek, csak ismerkedni.

De attól hogy mi itt leírunk vmit, ki tudja, a lány mit tenne.......

2013. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Adnék esélyt Neki,hiszen csak így lehet esélyem a boldogságra.

Egyébként szerintem hiba és butaság volt elmondanod Neki,hogy mást szeretsz.Ezzel rontottál az esélyeiden.Szimplán el kellett volna felejtened az illetőt,és félre tenned a dolgot.

2013. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek, ha mást szeretsz? Nem szép dolog hülyíteni valakit.
2013. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem hinném. Nekem volt egy olyan esetem, hogy volt egy pasim, akit nagyon szerettem. Sok volt vele a veszekedés, majdnem szétmentünk. Na pont akkor ismertem meg ezt a másik srácot. Tök vonzó volt, aranyos meg minden. De nagyon rosszkor jött, mert nem tudott megvigasztalni, illetve, ha csak ránézek, akkor eszembe jut a pasim. Így tehát soha a büdös életben nem tudnék vele összejönni, mert mindig csak a régire emlékeztetne:
2013. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan nem. Ha olyan alapja lenne köztünk a dolognak, akkor spontán feledtetné az előzőt, és nem esélyadogatás lenne, hanem szívből megtett lépés.
2013. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kicsit félreértetétek. Én vagyok a srác és a lány a másikkal is csak kavart, és velem sem járt. Én jottem késobb és még nagyon új vagyok az életében.
2013. febr. 4. 21:48
 8/10 A kérdező kommentje:
És azt vettem le, hogy a csaj már nem is reménykedik abban, hogy osszejon a másikkal, de még szereti. Bocs hogy kicsit érthetetlenul írtam.
2013. febr. 4. 21:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök értelmesen írtad, és értettem elsőre is.. amolyan képzel el hogy...
2013. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, nem hiszek a "megszeretésben". Ha ez elején nem indul be a vonzalom, a vágyakozás a másikra testi-lelki értelemben, akkor később se fog. Ilyen esetben tényleg csak "megszeretés" lesz.
2013. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!