Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi bunkó lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi bunkó lány?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 20:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a fiú kezdi a bunkóságot. Ugyanúgy a lányok is tudnak bunkók lenni és nem kevés! Ők se szentek. Könnyű a férfiakra fogni "amennyire ők velem". Nem mindig van így.
2014. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#7: igen, elég gáz 16 évesen és annál fiatalabban cigizni. De főleg a szüleikre nézve gáz.


Csak hogy témához is hozzászóljak:

múltkor voltam egy szórakozóhelyen, táncteremben ott volt 2 csaj (meg még sok mindenki), arrafelé orientálódtam és az egyik elkezdi: "menjel menjel menjel menjel menjel menjel menjel menjel ...." elmondta vagy 30x :D :D Egy szót nem szóltam, nem fogdostam, nem dörgöltem oda a farkam semmi... Sajnos nem oltottam be ott helyben, pedig gondoltam utána h kellett volna mondani, "mivan beragadt a lemez" vagy valami :D Nyomoronc...ja és nem tartom magamat rondának.

2014. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
# 10 És a fiúkkal hogy állsz? Nekik még elnézed, ha cigiznek? Mehet a seggbekuki?
2014. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13 ezt kikérem magamnak nem vagyok homoszexuális se biszexuális


már miértnézném el? gyűlölöm azokat akik cigiznek nem hiába hívják a dohányt a sátán növényének de ha jólesik szívja mindenki nem ez én életemet veszi el

Van olyan akiét el sem veszi de én nem játszok a hállal még akkor se ha nem biztos

2014. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
tapasztalataim szerint a lányok csak a helyes fiúkkal kedvesek, míg én ronda vagyok nekik, nem egyszer csúfoltak már ki, aláztak szét, mert, hogy szerintük én ronda vagyok és sosem lesz barátnőm ilyen arcszerkezettel. De persze, hogy mi van a fiú lelkében az se őket, se a szüleimet, se tesóimat sosem érdekelte, ezért is bántottak folyton az emberek kisbaba korom óta, de ez már az én bajom...
2014. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mert most ez a menő.

Liberalizmus (Y)

2014. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!