Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most örökre egyedül maradok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Majd harminc évesen is csak azt nézem, hogy mindenkinek körülöttem családja van, gyerekei és boldogan él, míg meg nem hal?
2014. ápr. 21. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked a titok c. könyvet. rajtam segített
2014. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy maradsz... De tény, egy búskomor, életunt ember kevésbé vonzó az emberek szemében, így nehéz párt találni. Szedd össze magad, tereld el a figyelmed, jön az, ha nem akarod görcsösen. Azzal ugyanis semmit nem érsz el.
2014. ápr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen
2014. ápr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
Fenéket
2014. ápr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már annyiszor próbáltam pozitív lenni, sokat mosolyogni, hogy mostmár képtelen vagyon rá.
2014. ápr. 22. 00:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, mintha csak én írtam volna ki a kérdést.
2014. ápr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban, próbálj tenni ellene.
2014. ápr. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aztán mit tegyek még ellene?
2014. ápr. 22. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!