Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki életében eljön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki életében eljön a viszonzott szerelem vagy vannak olyanok, akiknek be kell érniük olyannal, akibe nem szerelmesek, ha nem akarnak egyedül maradni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább maradok egyedül, sokkal jobban járok. Kényszerből együtt lenni valakivel igen rossz döntés.
2014. ápr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyedül lenni azért nem olyan szar.
2014. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is inkább lennék egyedül, mint valakivel kényszerből. Le se tudnék feküdni vele.
2014. ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na jó, én lefeküdni talán le tudnék vele XD
2014. ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha semmi vonzalom nem lenne, akkor kizárt, hogy le tudnék vele feküdni.
2014. ápr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy vannak olyanok, akik társ nélkül maradnak, tudok is rá példát. Tehát arra nem kell alapozni, hogy valamikor majd úgyis jön a nagy szerelem.
2014. ápr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem jön, ez egy baromság.

Aztán akivel nincs izé, vonzalom, vagy mi azzal meg együtt élni....?

2014. ápr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Say My Name ***** válasza:
100%
Eddigi életem alatt egy olyan személy volt aki iránt éreztem azt a bizonyos érzést és viszonozva is volt de jó pár éve már, hogy véget ért. Azóta se találok olyat aki újra előhozná ezt. Eleinte a "ha nincs ló jó a szamár is" elve alapján jöttek-mentek a lányok, de végül rájöttem arra, hogy ezeknél a felszínes kapcsolatoknál egyedül is jobb lenni...
2014. ápr. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 JohniDaren ***** válasza:
Sajnos van ilyen.
2014. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 adxalbert válasza:
Nem szabad lemondani a szerelemről, akkor már tényleg jobb egyedül maradni. De az emberek többségének a tomboló szenvedélyes mozifilm-szerelem ugrik be, amire viszont nem érdemes várni, mert az esetek többségében ez nem így jön el.
2014. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!