Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek ez az erzes ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek ez az erzes ellen?

Figyelt kérdés
A parommal mar jo ideje egyutt vagyunk, nekem o volt az elso, neki en a masodik. Ha szobajon az ex tema, ugy erzem, merfoldes elonye van annak a lanynak akivel eloszor lefekudt, es mindenki masnak is, akivel valamilyen formaban dolga volt (nem ad okot ra, hogy igy erezzek). En vagyok az elso hosszu kapcsolata, megsem erzem magam kulonlegesnek, sot.., pedig mindig hangsulyozza, mennyivel tobbet erek barmelyik volt baratnojenel. Minden alkalommal mikor belegondolok, elont egy furcsa erzes; olyan mintha nem ereznem a "sajatomnak" ot, mintha osztoznom kene, es rosszul vagyok meg a gondolattol is, hogy valakit annyira kivant mar, mint engem. Mit tehetnek, hogy ne erezzem ezt?
2014. ápr. 22. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Hááát az idő vaskerekét vissza nem tudjuk forgatni...


Ha szereted a faszit, elfogadod ilyennek és szenvedsz a múlton... ...ha meg nem szereted, akkor átdobod az emléktáradba és a következő faszinak majd mesélsz róla, milyen csodálatos volt vele, had szenvedjen ő... :-)

2014. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan kapcsolat, amire azt mondom, barcsak eletem vegeig tartana :) ha arrol van szo, inkabb szenvedek tovabb, de valami elkepesztoen rossz
2014. ápr. 22. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen nem kellene aggódnod , ez egy természetes emberi érzés , amin majdnem mindenki átmegy. Inkább bizzál jobban a társadban és saját magadban .
2014. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igyekszem, de mar olyan szinten rosszul eront a dolog, hogy meg en is csodalkozom. Es egyre inkabb.
2014. ápr. 22. 17:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Erint*
2014. ápr. 22. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!