Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem? Normális vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Normális vagyok? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Egy lány.. a TV-ben láttam(16 éves), rákerestem a neten..hát úgymond elég híres, van egy csomó hamis profilja (facebook, myspace). Nagy nehezen kiderítettem hogy melyik az igazi. Én nem akarok Semmi mást tőle csak egy e-mailt.. Már küldtem neki több üzenetet is(3-4 hónapja), sajnos egyikre se válaszolt(meg is értem, naponta kaphat 100 meg 100 üzenetet) Viszont most nagy nehezen megismerkedtem egyik ismerősével(ő egy 17 éves lány)(facebookon persze) vagy 2 hónapja. Igaz mindketten amerikában laknak de nem akarok semmi mást csak egy levelet tőle(ez lenne életem egyik legjobb karácsonyi ajándéka.


Arra gondoltam, megkérem a közös ismerősünket hogy lenne szíves írni neki egy levelet vagy mondani neki valamit, baromi jó lenne nekem, egy olyas valakivel "beszélni" akit a TV-ben láttam stb stb.. A lánynak meg küldenék valami karácsonyi üzenetet, meg egy kicsit magamról írnék.. De jó lenne ha válaszolna..


Normális vagyok, hogy több hónapon keresztül kutakodtam utána?


Azt is kiderítettem már hogy miket hallgat, milyen filmeket néz, mit sportol stb... Sőt még azt is hogy szeretne Európában élni hah!


Így már lenne esélyem hogy válaszol? Vagy a közös ismerős egyáltalán fog-e mondani valamit a lánynak?


2009. dec. 23. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy picit fanatikus vagy, de láttam már rosszabbat.
2009. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik rajongásnak!Ne aggódj majd elmulik!De a gondodra gondolva nem tudok mit tanácsolni sajnos!!Mert ezt nem olyan egyszerű
2009. dec. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
szállj le a földre. Őszintén gondolj bele szerinted lehet köztetek valami? nem rosszból mondom de egyértelmű: NEM
2009. dec. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem kiről van szó?
2009. dec. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ki a csaj?
2009. dec. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem akarok semmi kapcsolatot, tudom én is hogy reménytelen. csak egy választ! ez szerintetek a leírtak alapján lehet számítanom rá? a közös imserős elég kedves csaj jófej meg minden
2009. dec. 23. 13:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha megmondod, hogy kiről van szó, akkor mondok esélyt. KI A CSAJ?????
2009. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát képzeljétek el, válaszolt! :) csak ennyit akartam mondani. ha nem baj nem mondom el ki az illető
2009. dec. 25. 23:32
 9/9 anonim ***** válasza:
DE baj.
2009. dec. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!