Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy 40 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 40 év körüli férfi, én 18 éves lány vagyok, első hallásra biztos azt mondjátok hogy nagyon gáz. (részletek lent). A kérdésem ha elolvastad az egészet. Tényleg gáz? És lenne esélyem nála?

Figyelt kérdés
Ő egy kocsma tulajdonos, és beszokott állni a pultba..mi meg oda járunk 2 hónapja azóta tetszik , de nem külsőre hanem a kisugárzása, de az nagyon. Eddig csak pár szót beszélgettünk, azt tudom hogy nincs senkije és gyereke sincs. Szerintetek esélytelen az egész és felejtsem el hogy összejön mert lehetetlen a korkülönbség miatt, vagy van egy kis esély?
2010. febr. 3. 01:13
1 2
 1/20 anonim válasza:
Szerintem az ilyen korkülönbséges kérdésekre az életkorotokból nem lehet megmondani összeilletek-e meg van-e értelme. Ha ismerném valamennyire az úriembert és téged is már normális véleménnyel szolgálhatnék. Mondjuk ha a lányom lennél így első hallásra nem lennék valami boldog a dologtól :) de ez csak az én véleményem. 21F
2010. febr. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
szerintem felejtsd el. komoly dolog szerintem eleve nem nagyon lehet belőle, hiszen tényleg a lánya lehetnél.
2010. febr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
01:20: Az "úriembert" én sem ismerem mert 1-2 beszélgetésből nem lehet megismerni valakit, csak annyit tudok mondani, hogy aranyos eddig nem találtam kivetni valót a belső tulajdonságaiban. Ha össze jönnénk én csak komoly kapcsolatra gondolok, nem volt soha egy éjszakás kalandom nem vagyok az a fajta.. ezzel azt akarom mondani, hogy nem úgy tetszik, hogy jövőhéten már másik fiú kell és így tovább.. :) a szüleim az már más téma bele se merek gondolni mit szólnának.. de mindent meg lehet beszélni :)
2010. febr. 3. 01:46
 4/20 A kérdező kommentje:
01:31 ha komoly nem lehet akkor elfelejtem.. de reménykedek.
2010. febr. 3. 01:47
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gáz legalább is nekem nem :D mert én is ugyan így vagyok.18 éves vagyok és szerelmes egy 41 éves pasiba.

Viszont én több mint 3 éve ismerem.Nagyon aranyos meg minden.Nekem is a kisugárzása tetszett meg legelőször.

Nem mondom hogy hú de helyes de nekem nem is ez számít a korához képest nagyon is jól néz ki.

Szóval ha te komolyan gondolod ne add fel ;)

2010. febr. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
amúgy ezt gerontofíliának hívják. a pedofília ellentettje.
2010. febr. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Örülök neki XD amúgy a 01:48-as vagyok.

Nekem nem minden 40 éves pasi tetszik és kell.Csak ő az egyetlen és ő is marad remélem.:D

2010. febr. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"Nekem is a kisugárzása tetszett meg legelőször.

Nem mondom hogy hú de helyes de nekem nem is ez számít a korához képest nagyon is jól néz ki."

Dettó :) Pont ugyanígy vagyok vele én is.

És ő is szerelmes beléd? Vagy együtt vagytok? Egyébként köszi hogy ezt leírtad máris jobb kedvem lett :)

2010. febr. 3. 01:56
 9/20 A kérdező kommentje:
Velem se volt még soha ilyen hogy 40 körüli pasi tetszik, meg is lepődtem most magamon, de ez van :)
2010. febr. 3. 01:58
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát most együtt vagyunk igen :) Bár elég sokat kellett küzdenem úgy mondd érte. (3 évet)és most vagyunk együtt egy 5 hónapja. Erről nagyon még senki nem tud bár anyum meg mamám igen.Ők nem is haragudtak mert úgy voltak vele hogy ez biztos csak egy múló dolog de már rájöttek hogy nem mert komolyan gondolom.Így elfogadják szerencsére :)
2010. febr. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!