Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet ilyenkor egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet ilyenkor egy férfi?

Figyelt kérdés

beleszerettem egy lány barátomba

igazából amióta ismerem szeretem de most nagyon fel erősödött csak rá tudok gondolni nagyon sokszor álmodok vele azt mondta hogy szerinte nem szerelem amit érzek de nem mondott semmi komolyabbat. mit tegyek? próbáljak randizni vele? megőrülök ha nem lehet az enyém én meg az övé. valamit csak tudok csinálni nem fogom feladni :D kérlek mondjatok vmi jó ötletet:) ő is szeret csak lehet nem ugy ahogy én:/ első sorban a lányok véleményére lennék kiváncsi:)



2014. ápr. 22. 23:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
mindent meg teszek hogy lángra lobbanjon:) ki is találok vmi jó progit. és köszönöm a válaszod:)
2014. ápr. 23. 19:08
 12/13 anonim ***** válasza:
friend zone ebből nincs kiút
2014. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
olyan nincs hogy nincs kiút.
2014. ápr. 24. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!