Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális egy olyan 35-40 éves férfi, aki vonzódik egy tinilányhoz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval az érdekelne, hogy szerintetek egy 35-40 éves férfi vonzódhat-e egy csinos 16-17 éves lányhoz (aki nem is néz ki különösebben idősebbnek a koránál) úgy, hogy nincs semmiféle perverziója/"pedofil hajlama" ? Tehát egy teljesen normális, ép felnőtt férfi érezhet szexuális vágyat egy fent említett lány iránt?

Köszönöm előre is a rendes, értelmes válaszokat!


U.I.: Nem én vagyok a férfi, aki ilyet érez, vagy a lány, akire "rákattant" egy ilyen pasi, egyszerűen csak érdekel a ti véleményetek erről.



2014. ápr. 23. 20:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Azért még jöhetnek vélemények, kíváncsi vagyok.

2014. ápr. 24. 20:03
 12/15 anonim ***** válasza:
Tehát nem szerelmes tinilányokba, csak meghúzná őket? Mert azzal szerintem nincs baj. Ha viszont komoly kapcsolatra vágyna tinilányokkal akkor az már gáz.
2014. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 soma9111 válasza:
0%

Ebben én is egyet értek az előzővel

ha csak az'...', akkor jól van, max feljelentik azt kap pár évet, de ha szerelem az már gáz, nem biztos, hogy egy 16 éves megtudja azt nyújtani, ami egy SOKKAL idősebb pasi vágyik, kísérgetni az iskolába a kislányt 35-40 évesen hát .... :3

Ez szerintem Testiségről szól az egész, nem sok ilyen szerelem van, ha igen akkor az azért lehet mer a pasik nem találnak maguknak saját korabelit, ...okok miatt, így külső szemmel el lehet rajta nevetgélni :DDD

De ha lenne egy 16 éves lányom, és egy 37 évessel járna, lehet felkötném magam' xd

2015. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 soma9111 válasza:
Pepike üzeni, hogy nyugodjál le fiam , Jegeld a témát, engedd el magad mellett.
2017. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Angelion válasza:

Kb. 150 éve és azelőtt egy 20 éves lány, aki nem volt férjnél, vénlánynak számított, és szégyenkezhetett emiatt. (De akár még néhány évtizede is) A lányokat 13-15 évesen adták férjhez, az volt a norma. A férj lehetett jóval idősebb, az is elfogadott volt. Még az extrém esetek se okoztak felháborodást. Ma mások a szokások.

[link]

Ajánlom olvasásra: [link]

2019. febr. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!