Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire rossz a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire rossz a helyzet?

Figyelt kérdés
Nem Magyarországon lakok,de a hétvégén ellátogattunk a barátaimmal.Abban az országban ahol élek vidám csajok szoknak szembejönni.Rám mosolyognak.(jó persze nem mind és nem mindig-de legalább plépofát vágnak nem durcásat),de nem érzem azt, h ha odamennék akkor biztos úgy elküldene a búsba mint annak a rendje.Mintha közvetlenebbek lennének.Erre fel Mo-n mindenki jött velem szembe mintha citromba harapott volna.Itt-ott rám nézett 1-2 de ugyan azzal a fapofával ment is tovább.Közöny az emberek arcán.Senkit nem láttam mosolyogni.Max viháncolni a barátnőivel.Ha ez globális jelenség az országban akkor már értem, h miért félnek itt az oldalon egyes férfitársaim kezdeményezni náluk.Ez mindenhol így van nálatok vagy csak rossz csajokba futottam bele Bp-en?
2014. ápr. 23. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A jó csajaink már Svájcban mosolyognak vissza...
2014. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Üdv Magyarországon, sajnos ez a tendencia
2014. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez van. Mi lvl experten játszunk
2014. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hol laksz? (kíváncsiságból)
2014. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Minek vigyorogjak? Reggel mikor megyek suliba még fáradt vagyok, délután mikor jövök ki akkor már fáradt. Pedig amúgy vidám vagyok, és nem szokásom senkit elküldeni sehova. De minek mosolyognék magam elé az utcán? 18l
2014. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tudod, az emberek többségének nincs oka mosolyogni. Akiknek meg van, azok nem mennek veled szemben az utcán. Kb ennyi :)
2014. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ausztriában.

Nem azt mondom h vigyorogjon mindenki mint 1 vadalma,csak kicsit vidámabban nézzen ki.Egyébként ez szombaton volt.Akkor nem volt suli.

2014. ápr. 23. 21:52
 8/15 anonim ***** válasza:
olyan bérezés mellet van rá okuk :D itt csak a ki rablód mosolyog.de az őszintén.
2014. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
mer csak a rosszat látják sokan itt.:D
2014. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Költőnő? ***** válasza:
Itt nem a nők nem mosolyognak hanem kb senki. Üdv "itthon".
2014. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!