Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire rossz a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire rossz a helyzet?

Figyelt kérdés
Nem Magyarországon lakok,de a hétvégén ellátogattunk a barátaimmal.Abban az országban ahol élek vidám csajok szoknak szembejönni.Rám mosolyognak.(jó persze nem mind és nem mindig-de legalább plépofát vágnak nem durcásat),de nem érzem azt, h ha odamennék akkor biztos úgy elküldene a búsba mint annak a rendje.Mintha közvetlenebbek lennének.Erre fel Mo-n mindenki jött velem szembe mintha citromba harapott volna.Itt-ott rám nézett 1-2 de ugyan azzal a fapofával ment is tovább.Közöny az emberek arcán.Senkit nem láttam mosolyogni.Max viháncolni a barátnőivel.Ha ez globális jelenség az országban akkor már értem, h miért félnek itt az oldalon egyes férfitársaim kezdeményezni náluk.Ez mindenhol így van nálatok vagy csak rossz csajokba futottam bele Bp-en?
2014. ápr. 23. 21:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, ha Te ilyen jövedelmi viszonyok és életkörülmények között élnél, mint a zemberek (nemtől függetlenül) nagy része itt az un. "magyar"országon, akkor szerintem neked sem lenne kedved állandóan mosolyogni. Ausztria egy stabil jóléti állam szemben az Eu legkorruptabb posztbolsevik országával Magyarországgal. Ha kinti béred 20%-át keresnéd, és napról napra élnél, aggódnál a számlák miatt, akkor kérdem én Te tudnál mosolyogni??
2014. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A fiatal lányok(15-23) ebből még mit sem éreznek.Apuci ugyan úgy megveszi nekik az iphone 5S-t meg mindenből a legjobbat mint nálunk.Itt igaz h jobb a helyzet,de azért nem kell kolbászból készült kerítésekre gondolni.De szerintem,amint már fent említettem az anyagiaknak nem sok köze van ehhez.Jó persze ha szar helyzetben van valaki nem fog vigyorogni.De nem is ezt vártam el.Csak kevésbé mogorva fejeket.Nyár környékén majd többet kirándulok felétek aztán majd meglátom h más helyeken mi fogad :D Bízom benne h a melegben a hangulat is oldottabb lesz :)
2014. ápr. 23. 22:55
 13/15 anonim ***** válasza:

Igaza van a kérdezőnek, erre nincs különösebb magyarázat.

Érdemes a külföldi nők közt nézelődni. Ég és föld a különbség.

2014. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azzal mondjuk vitatkoznék, hogy egy 15 éves lány nem érzi meg. Mert én is annyi vagyok, és nagyon is megérzem. Az apámat jó ha egy hónapban egyszer látom, mert annyit dolgozik, anyukám nem talál munkát mióta megszűnt a munkahelye. A szüleim elváltak, apukámnak máshol is van gyereke, és az Ő felesége sem talált munkát eddig, úgyhogy apukám pénzel mindenkit. Ráadásul van egy beteg bátyám is. Volt olyan, hogy nem volt pénzünk ételre. Szóval nagyon is megérzem, ami itt van az országban. És szerintem ezzel vannak így mások is. Nem mindenki kapja meg az IPhone-t, de őszintén szólva nem is kellene, mert sokkal fontosabb dolgok is vannak az életben. És hogy a kérdésedre is válaszoljak: 1. Nem fogok magam elé vigyorogni. 2. Nem tudok mosolyogni, ha arra gondolok, hogy az apám állandóan hullafáradt, annak ellenére, hogy szereti a munkáját.

Ja és még ez is a képben van. Ha egy ember nem szereti a munkáját, akkor nem lesz olyan jó kedve, mikor arra gondolok, hogy másnap megint mennie kell, és ebből következik az, hogy nem fog mosolyogni.

Egyébként pedig tudom, hogy nálam sokkal rosszabb helyzetben élő emberek is vannak ebben az országban/világban. De nem tudok mosolyogni, ha nincs miért. Bár ez relatív. Mert igenis mosolyoghat egy gyerek akár azért is, mert tudja, hogy van mit ennie, és nem fog megint éhesen elaludni/iskolába menni.

2014. ápr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"A fiatal lányok(15-23) ebből még mit sem éreznek.Apuci ugyan úgy megveszi nekik az iphone 5S-t meg mindenből a legjobbat mint nálunk." --> Húha, ezt kapásból cáfolnám én is. Anyukám munkanélküli, apukám közel a 60-hoz, tehát kb. egy ledolgozott élet után keres 160 000 Ft-ot és ebből élünk négyen. Itthon állandóak a veszekedések az anyagiak miatt. Nyilván vannak nálunk sokkal rosszabb helyzetben lévők is, de nagyon nem az a szituáció, amit elképzelsz. És sajnos nagyon is befolyásolja az ember hangulatát, amikor arra gondol, hogy ki fogja-e tudni fizetni a számlákat a következő hónapban.


Egyébként azt mondják az okosok, hogy ha az ember sokat mosolyog a körülötte lévőkre, akkor azok automatikusan visszamosolyognak egy idő után. Szóval ha jössz kirándulni errefelé, akkor mosolyogj csak kitartóan a szembejövőkre, hátha így kicsit hozzájárulsz ahhoz, hogy picit vidámabbak legyenek az itt élők. ;)

2014. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!