Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy szeretem -e a tanárom, vagy csak rajongás. Szerintetek?

Figyelt kérdés
14 vagyok (lány), 8.-as és nem tudom szeretem -e a tanárom. Sokszor beszélgetünk órán az életről is és felnézek rá, szinte mindent ugyanúgy gondolok mint ő. Sokszor kihív felelni órán és magam sem értem miért. Hiszen nem állok rosszul a tantárgyból. 11 év a korkülönbség köztünk. Én úgy érzem szeretem, de persze nem reménykedem mert kétlem, hogy egy 30 éves tanár összejönne egy 14 évessel. Ezzel tisztában vagyok, viszont olvastam már erről, hogy némely tanár helyettesítheti a szülőt, de nekem szülőkkel nincs problémám. A tanárnak úgy tudom van barátnője, de nem ő mondta, így nem biztos a dolog. Szerintetek mi ez?

2014. ápr. 24. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem 11 a korkülönbség
2014. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ugye nem matekot tanít?
2014. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen, bocsi elírtam:/

16 év.

2014. ápr. 24. 17:52
 4/15 anonim ***** válasza:
Rajongás. Tökéletesen evidens.
2014. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4-es Köszönöm. Lehetséges.:) Mindenesetre nagyon jó embernek tartom.

#2-es Földrajzot tanít nekem. Értem amúgy mire céloztál.

2014. ápr. 24. 17:56
 6/15 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. Bár én már középsulis vagyok,a tanár meg az apám lehetne. Nálam valszeg inkább szülőt helyettesít valamilyen szinten,de néha elbizonytalanodom... Nem félsz,hogy hiányozni fog ballagás után? Végzősként én ettől jobban tartok,mint az érettségitől... :(
2014. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát én úgy vagyok vele, hogy valószínűleg ugyanide fogok járni középsuliba. De nagyon félek, hogy felvesznek a másik iskolába, de itt akarok maradni, nagyrészt miatta. Fú, én már egész nap ideges vagyok, hogy küldjék a levelet, de még semmi.:( Holnapra mindenképp küldeniük kell. Lesz egy napom.
2014. ápr. 24. 20:01
 8/15 anonim ***** válasza:
Szurkolok neked,mázlista vagy ha ott maradhatsz :) majd megírod komiba,hogy mi lett a végkifejlet? :)
2014. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen megírom:) nagyon köszönöm, remélem maradhatok.:)
2014. ápr. 24. 22:39
 10/15 A kérdező kommentje:
Sajnos felvettek egy másik iskolába.. Lehet soha többé nem látom.:'(
2014. ápr. 25. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!