Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk. Help! Ti mit utáltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Help! Ti mit utáltok, szerettek a lányokban? Bövebben. Tovább.

Figyelt kérdés

1.Mi nem tetszik egy lányba?

2.Mi tetszik? nektek egy lányba?

3.Mit utáltok nagyon egy lányba?

4.Mit szeretek nagyon egy lányba?


2009. dec. 23. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Most ez komoly? Miért izgat? Gondolom belsőtulajdonság érdekel, mert külsőn nem tudsz változtatni.(1=3 2=4)

1/3 Plázacica IQ szint és beszédstílus (köszcsi szupcsi okcsi)

2/4 Humor és együttérzés

2009. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi igazáb nm csak a külsőre értettem a kérdést hanem a blsőre is:P Ha figyelsz mind2re lehet:P

nm írtam oda külön h csak külső

2009. dec. 23. 19:48
 3/17 anonim ***** válasza:

Akkor külsőre is:

1/3: Túl sok smink, zabért kiáltó fogazat

2/4: Szép szemek, mosoly

2009. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
bocs félre olvastam sry:P
2009. dec. 23. 19:54
 5/17 anonim ***** válasza:
Észrevettem xD
2009. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Értem:Pköszi egyenlőre a válaszokat!

Bár 1.és a 3. az külön az 1. az a külsőre a 3. az mega belső a rossz cselekvése amit ti pasik nm birtok és ez a 2.-4. re is igaz csak pozitivban.

2009. dec. 23. 19:57
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

pl ha szeret, az egy igen nagy előny :P

am meg akkor tetszik egy lány, ha olyan... hogy tetszik... általában középhosszú haja van ha külsőre gondolsz, meg írhatnék még ilyeneket, de minden tulajdonságra voltmár példa hogy amúgy általában nem tetszik, de adott lányban mégis.

-de ez miért help?-

azt utálom ha játszik, ha csak azért van valakivel hogy feljetsen, vagy kihasználja hogy szereti. hát ilyesmiket tudtam összeszedni, remélem segitett...

2009. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
BOCS csak szar a szemem :Pxd
2009. dec. 23. 19:58
 9/17 A kérdező kommentje:

Meg értelek titeket h nem birjátok h ha játszanak veletek:P

Nekem is nagyon fontos a hüség és a szeretett,mert én azt gondolom h ha csak játszik valaki valakivel az nm különösen érti a szerelem és a szeretett fogalmát és ha ez hosszú távon megy nem is fogja megérteni.A help csak azért mert elrontottam.

2009. dec. 23. 20:02
 10/17 A kérdező kommentje:

és ide még 1 plusz:

Szerintettek mi izgató egy lányba?

2009. dec. 23. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!