Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk. Help! Ti mit utáltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Help! Ti mit utáltok, szerettek a lányokban? Bövebben. Tovább.

Figyelt kérdés

1.Mi nem tetszik egy lányba?

2.Mi tetszik? nektek egy lányba?

3.Mit utáltok nagyon egy lányba?

4.Mit szeretek nagyon egy lányba?


2009. dec. 23. 19:41
1 2
 11/17 anonim válasza:
hát én attol naon beindulok ha rámnéz s a szája szélét harapdálja rem értitek:$ nah az naon ott van:$ imádom:)
2010. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszi(L)
2010. febr. 5. 21:16
 13/17 anonim ***** válasza:

1 Hogy csunya

2 Jol nez ki es nem liba

3 Ha paraszt

4 Ha kedves es oszinte

2010. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

1. ha ronda v kövér a kettő együtt nagyon üt

2. ha látom h ad magára pl.ruha,smink,haj

3. ez ugyanaz mint a z 1.

4. ha kedves

2010. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Rinyál. Jaj letört a körmöm és hasonlók.

2. Legyen együtt érző, legyen okos, határozott.

3. Ha azt hiszi, hogy nála nincs jobb.

4. Imádom, hogyha egy lánynak, mindenről van véleménye :) és úgy imádom, mikor megpróbálja elmagyarázni mit gondol valamiről, de olyan cukin belekavarodik :$

2010. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszoka^^
2010. febr. 5. 21:48
 17/17 anonim ***** válasza:

hát van aki lehet pont azt utálja, amit más pasik szeretnek :) van aki imádja ha sokat beszélnek valaki nem, tehát nem lehet általánosítani :)

aki szerelmet akar, annak is más a fontos, mint aki csak dísznek akar egy barátnőt, vagy alkalmira.

Amúgy sorszámoktól eltekintve, igaz én lány vagyok, de az én pasim, és a legtöbb akivel találkoztam nekik a vékonyabb csaj az esetük, a kis mellekért oda vannak 75% ban, de nem is a mellet nézik inkább a szemeket, a mosolyt

és kell az őszinteség, a hűség. a humorérzék, meg hogy család centrikusak legyünk ha eljön az ideje

utálják a pasik, ha egy csaj túl ledér, meg könnyen kapható, ha nyitott könyv, egyhamar uncsi lesz és kiábrándító az ilyen, és kinevetik a plázacicákat, az meg h kinek hol kezdődik a buta vagy okos nő az is saját IQ szinttől függ szerintem :)

és nem kikötés szerelemben sem az etnikum, sem a kor, a távolság, sem a testalkat, a kinézet alapján meg tök mindegy hogy kicsi a szemed, vagy nagy, barna vagy e vagy szőke, a szerelemben nincs olyan hogy eset, a szerelemben minden megmagyarázhatatlan,

akibe szerelmes vagy azzal úgyis elfogult vagy és szebbnek látod, és az h szemüveges valaki vagy kis mellű, az nem rossz tulajdonság

sőt

az ha egy pasi nem akad ki a bulilibáktól, az nem azért van, mer kifejezetten őket szereti, hanem azért, mer vételen sok türelme van és neki e téren minden mindegy :)

azaz lehet igénytelen? :)

van akinek az számít hogy őt elfogadják, de ez csak kishitű pasikra érvényes

2010. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!