Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes tovább folytatnom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább folytatnom ezt vagy bele fogok őrülni?

Figyelt kérdés
190 cm magas fiú vagyok és egész gyerekkoromban csúfoltak a soványságom miatt,még a tanárok is.Ez nagyon nagyon mély nyomott hagyott bennem.A lányok csak az izmos fiúkkal jönnek össze,a vékonyakat kinevetik,lenézik vagy semmibe veszik.Egy éve elkezdtem egyre nagyobb mennyiségű élelmet bevinni a szervezetembe és kondizni.Most 81-82 kg körül mozgok,de ha nem eszek maximum 1.5-2 óránként valamit,akkor elkezdek pánikolni,hogy le fogok fogyni,meg az edzés nem ér semmit és újra ki fognak gúnyolni...már minden cselekvésemet ahhoz igazítom,hogy mikor kajálok/edzek.Érdemes ezt csinálnom vagy álljak le és hagyjam,hogy visszafogyjak?
2014. ápr. 25. 14:31
 1/2 anonim válasza:

Ne pánikolj és ne agyalj ezen, mert pont ettől fogsz fogyni. Csak lazán folytasd úgy az életed ahogy eddig, és ahogy jólesik, ne erőltess semmit.

Amúgy örülj neki, hogy vékony vagy, sok nő/lány van akiknek pont az ilyen alkat a zsánere, a gúnyolódókkal meg ne foglalkozz. Én is vékony vagyok nagyon, sosem tudtam hízni semmitől, engem is sok támadás ér, de már simán lekezelem és már nem tudnak megsérteni. Ezt először inkább agyban kellene rendbe tenned, ne vedd fel más piszkálódását, biztos csak irigyek. Gyűlölöm a kövér embereket, rosszul vagyok tőlük, én a sovány pasikra szavazok, mondhatjuk a gyengéim. Hajrá, és hagyd a francba az erőlködést, hogy másoknak felelj meg! Úgy élj ahogy TE jól érzed magad, hidd el többet érsz el vele, mint a nagy izmokkal. De egy egészséges mozgás és testépítés maradjon.

2014. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pont jo vagy kiloba ne egyel menj edzeni vagy szurizz
2015. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!