Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú miért lép még be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú miért lép még be a társkeresőbe, ha van egy kapcsolat kilátásban?

Figyelt kérdés
Én már letöröltem magam arról az oldalról, ahol megismerkedtünk. Már pár hónapja csetelünk, de találkozó még nem volt, de ő úgy tekint rám, mint a barátnőjére. Én kíváncsiságból regisztráltam egy kamu adatlappal, és látom, hogy mostanában is be szokott lépkedni még. Néha látom, hogy velem is akkor szokott többet beszélni (facebook, viber vagy mobil), mikor erre az oldalra is van ideje belépkedni. Nem kémkedek utána vagy ilyesmi, csak bánt, hogy máskor alig beszél velem, mert így 'egyszinten' érzem magam, ha beszélget más lányokkal is a társkeresőn, hiába mondogatja, hogy nem szokott más lányokkal beszélni és nem is akar mást. Mondjam meg neki szó szerint, hogy törölje le magát onnan, beszéljen velem többet és végre szedje össze magát és hozza össze végre azt a találkozót? Mert így azt érzem, hogy csak 'úgy' vagyok neki, hogy mikor unatkozik legyen kivel beszélnie, máskor eszébe sem jutok, hiába mondja, hogy mindennap gondol rám és már mesélt rólam a testvérének is.
2014. ápr. 25. 22:07
 1/4 ASOT ***** válasza:

Mert csak "kilátásban van" ÉS bármennyire is tutinak tűnik a ti kis kapcsolatotok, az ÁMEN majd akkor lesz mikor találkoztok.


amúgy fent maradhat nézelődni is...

2014. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam járni, csak a lányokkal. A találkozót halogatja, közben meg másokkal is beszél, engem meg egyre jobban hanyagol... Nem tudom mi értelme ennek...
2014. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a faszt nem kémkedsz, pont azt csinálod a kamu adatlappal. :D Amúgy meg több vasat tart a tűzben, biztos ami biztos. Főleg hogy még nem is találkoztatok.
2014. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi már túl voltunk a találkozókon, meg hogy akkor tényleg kapcsolat, mikor ugyanez fenn állt. Szóvá tettem, törölte magát, ennyi.

Várd ki, hogy akkor mi lesz.

2014. ápr. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!