Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki aki körülöttem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki aki körülöttem van erőlteti anyámon át barátaimon keresztül, hogy legyen barátnőm. Csakhogy én egyáltalán nem érzem ennek igényét. Szerintetek mit tegyek? Megtudnátok győzni, hogy van értelme? 19F

Figyelt kérdés
Igen, még nem volt barátnőm, de kimondottan nem érzem szükségességét annak, hogy legyen, mindig is imádtam független lenni. És nem, a külsőmmel semmi gond, azt hiszem mindenben egy kissé ütöm az átlagot. (Mielőtt a meleg-kártya előjönne a pakliból: bizonyosan tudom, hogy nem vagyok homoszexuális)

2014. ápr. 29. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
tosztál-e már?
2014. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noydra ***** válasza:
1eskével tartok...
2014. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt nem a szexről van szó, ha meg valakinek csak azért van szüksége nőre az mehet k*rvázni is.


Kérdező, irigyellek ha nem érzed úgy hogy kéne valaki, egyébként annyi értelme van hogy színt visz az életbe egy normális nő, másabb vele beszélgetni mint egy baráttal. Más szemszögből ítél meg bizonyos dolgokat, ami sok esetben javadra lehet.

2014. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!