Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engedjem el? Nem fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el? Nem fogom többé látni.

Figyelt kérdés
Most ballag az a fiú, aki a gimiben végig tetszett. Nem volt köztünk semmi, nem is lesz, mégis eddig minden nap láthattam, álmodoztam egy sort róla. Most viszont kész, vége, ennyi volt, nagy valószínűséggel nem látom újra többet. Tudom, hogy semmi sem volt, mégis sírok.
2014. ápr. 29. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
El fog múlni.
2014. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk elmehetsz a ballagásra és vinnál neki egy szál virágot, odamennél, megölelnéd és odasúgnád, hogy hosszú ideje vágysz rá.
2014. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha beszélnél vele, tudtára adnád az érzéseidet.

Lehet, hogy nyitott lesz rá. Ha nem akkor sem vesztesz semmit, hiszen utána már nem az iskolába jár. Akkor sem lesz égő.

2014. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!