Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG kellene?!

Figyelt kérdés
Tudom nem a jó témában írok, ez a legforgalmasabb téma amiben hamar tudnak választ adni! Rhinathiol köptetőt vettem be, legalább egy éves volt és utólag olvastam el hogy 30 nap után nem is szabadna használni! Lesz ettől valami komoly bajom? Köszönöm!
2014. máj. 1. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi bajod nem lesz, legfeljebb nem hat.
2014. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos erről nem nagyon fognak itt tudni segíteni, google-n próbálj utánanézni a gyógyszer vagy miennek a mellékhatásainak. Nem fogod feldobni a talpad egy köptetőtől, de ha rosszul vagy, vagy valami akkor orvos. Ha nagyon necces a helyzet akkor meg 104. De nem kell félned szerintem. Elvégre csak köptető
2014. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
egy evőkanállal vettem be belőle olyan 15 ml lehet
2014. máj. 1. 00:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Max fossol tőle egy jót, más bajod szerintem nem lesz.
2014. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenesetre értesítsd a közeli hozzátartozókat vagy írj valami búcsúlevelet. Ki tudja, talán feltaláltál egy új lassan ható idegmérget.
2014. máj. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
komoly válaszokat kérek, tényleg aggódom :(
2014. máj. 1. 00:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmibajod! ÉÉRTED?


Inkább szedjél lándzsás útifüvet és a teáját használd, az nem jár le. Vagy vegyél a gyógyszertárban szirupot. Nincs benne mindenféle kemikália és tutira 6.

2014. máj. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem lesz semmi bajod. 3-as voltam.
2014. máj. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 1. 00:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor komolyan: LEGFELJEBB FOSNI FOGSZ. Te leszel a kávéfőző a fajanszon. A csokikrémgyáros. Lefested a rötyi oldalát barnára.
2014. máj. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!