Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero fiuk! Mit szolnatok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiuk! Mit szolnatok ha a legjobb fiu haverotok kuldene nektek egy smst es az lenne benne, hogy szerelmes vagyok beled, hogy reagalnatok le?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 16:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

Valóban nagyon nehéz egy ilyen helyzetet kezelni. A barátságotok, már soha nem lesz a régi. Hidd el Ő sincs könnyű helyzetben,sokára jutott odáig, hogy ezt meg merje tenni.

Mond neki, hogy megérted az érzéseit, de ne várjon viszonzást. Ha nehezen is, de el kell fogadnia. Lehet, hogy volt valami félreérthető viselkedésed, vagy csak egész egyszerűen próbálkozott. Ügyelj arra, hogy ne bántsd meg, hisz neki sem könnyű most. (persze neked sem)

Sajna a barátságotok már nem lesz olyan mint volt!!

2009. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Hát igen, én is jártam egyszer így. Mármint én vagyok a meleg srác, és szerelmes lettem egy barátomba. Tudtam, hogy ő hetero, meghánytam-vetettem magamban a dolgot, és írtam neki egy levelet, hogy ez a helyzet, és szerintem az lenne a legbölcsebb, ha nem keresnénk egymást többet. Ő megköszönte, hogy így megbíztam benne, hogy ezt elmondtam neki, és kérte, hogy maradjunk barátok, ne szakadjunk el egymástól csak ezért. Ennek már 6 éve, azóta is jó barátok vagyunk. Tehát lehet kezelni ezt a helyzetet, de mindkét fél részéről kell egy bizonyos érettség, és a másik tiszteletben tartása. Ha ez megvan, akkor maradhattok barátok.
2009. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ilyen szempontból nem hiszem, hogy lenne különbség, mintha hetero fiú-lány barátságban vetődik fel ez a dolog. Egyszer alaposan és főleg gátlások nélkül átbeszélni, hogy miért nem, majd idővel visszaáll minden a rendes kerékvágásba. Várhatóan akkor, amikor akiben felmerült, hogy többet szeretne, talál valakit, aki boldoggá teszi.
2009. dec. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegeteket!
2009. dec. 26. 12:33
 15/19 anonim ***** válasza:
71%

Kedves Kommentelők!

A mondd szó felszólító módban kettő (2) D-vel írandó!

Köszönöm megértésüket.



A témára: hát meglepődnék, megkérdezném, hogy ez most komoly-e, ha igen, mondanám, hogy kösz a bókot, de hetero maradok:D

2009. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%

Olyan jó, hogy az oldalt nyelvi professzor is látogatja.

Na és milyen okosakat MOND, egy (1) D-vel!

Megértettük!:-)

2009. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én keresném, hogy hol a kandikamera...:P
2009. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
válaszolnék neki egy olyat hogy az jöjjön le neki hogy poénra vettem, és véletlenül se merjen ilyet komolyan gondolni. ebben az esetben ha komolyan is gondolta, még kínos dolgok nélkül kihátrálhat belőle, én pedig inkább tényleg poénra veszem...
2009. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Írd, hogy "én meg beléd nem".
2009. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!