Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmomban mindig találkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban mindig találkozok egy titokzatos lánnyal, de még nem találtam meg. Itt vagy, szerelmem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 00:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:

Egy királylánynak titokzatosnak kell lennie, nem? Mennyi akadállyal kell megküzdenie a királyfiknak.. csak úgy sosem kaphatják meg a királylányt! És ez oda-vissza érvényes. A királylány mindig bizonytalan, hogy vajon a királyfi lesz-e elég bátor és kitartó, hogy elérje őt.

Ha kör alakú lenne azt hinném, hogy valaki játszadozik velünk... de most, hogy már a pontosnak vélt területét is megtudhattuk... itt az idő, hogy kiszórjuk azt a pár millió antikirályányt! Honnan fogod tudni, hogy nem csak egy gonosz boszorka vagyok aki át akar verni, és rabul ejtette az igazi királylányt?

2014. máj. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:

Igen, a királylánynak titokzatosnak kell lennie! A királyfinak is, szerintem. Hmmm, ha egy igazi tündérmesébe illő királylányról és királyfiról van szó, akkor valóban meg kell "küzdeniük" egymásért.

Nem csak a királylánynak lehetnek aggodalmai, a királyfinak is; vajon a királylány tényleg olyan királylány, mint aminek látszik. :D Viszont, ha a királylány tényleg királylány, akkor nem kell aggódnia, mert a királyfi mindent megtesz, hogy a királylány kegyeibe férkőzhessen!

Érzem belül, hogy te nem vagy boszorka!

2014. máj. 3. 01:26
 33/64 anonim ***** válasza:
ó, remélem nem szakad meg a boldog-mese-sorozat, és ez is valamilyen módon boldogan végződhet! :D Mondd királyfi, milyennek képzeled a királylányt?
2014. máj. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ez a tündérmese több epizódból áll! :D

Ez egy nehéz kérdés azért, mert most vegyesen érzek; nem tudom, hogy a királylány valódi személyiségét, Énjét képzelem el, azt, ami a valóság, vagy azt, ahogy én képzelem el a királylányom az álmomban... Kicsit olyan, mintha a két királylány hasonlítana egymáshoz. Még gondolkozok. De viszont kialakult egy kisebb impresszió a királylányról, majd kiderül, hogy helyes-e, vagy sem. :D

És, te hogy képzeled a királyfit, királylány?

2014. máj. 3. 01:38
 35/64 anonim ***** válasza:

Erre két válasz adható. Az egyik az, hogy a jelen királyfi nagyon tájékozott lehet... (vagy éppen nem elég körültekintő), hiszen tudja hogy a "de viszont" kifejezés nem létezett, de nemrég bizonyos hírek arról árulkodtak, hogy mégis elfogadták! :D Emellett... sajnos kétes érzéseim vannak. Vagy nagyon fiatal még, vagy érett, viszont van még egy gyermeki énje! Segíts királyfi!


A másik válasz szerint arról a királyfiról tudnék beszámolni, akiről a bezárt lakhelyem szobájában álmodozom. Ő bizonyára határozott, céljai vannak... de minek is ábrándozzak én másról, ábrándozom én majd onnantól ha valóban előttem áll!

2014. máj. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:

:D Ez a királyfi nagyon körültekintő és minden lépését megfontolva lépi meg, az igazi királylányt keresi, mert a az antikirálylányok csak illúziók.

Én azt érzem, hogy te, királylány, más vagy, mint a többi "királylány", a gondolkodásod és az értékrended különbözik az átlagtól, az érdeklődési köröd is eltér a trendtől és egy olyan királyfira vágysz, aki az alapokban hozzád hasonló.

Az életkorommal kapcsolatos tippelésed alapján azt sejtem, hogy közel állsz a 20 évhez, tévedek? (a kérdés után segítek)


Ez a tündér mese utolsó epizódja lenn/lesz, a happy end. :P

2014. máj. 3. 01:56
 37/64 anonim ***** válasza:
Ó királyfi! Ez nagyon szép volt, és nagyon igaz! Úgy érzem nagyon jó királylányismerő vagy! Hmm... azt kell mondjam hihetetlenül közel állok hozzá, szinte a közepében! Mondd, hány év van köztünk? És felfelé vagy lefelé? Remélem nem okozol csalódást! Bár inkább ez legyen, mint a két folyónyi távolság!
2014. máj. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:

Ó királylány, ennek nagyon örülök! Igazából nemtől függetlenül jól ismerek ki bárkit, akár királylány, vagy királyfi! :P

Úgy látom, elérkeztünk az első csavarhoz a tündérmesében de van egy jó hírem; pozitív csavar! Úgy néz ki, hogy azonos, vagy közel azonos szám áll az életkor rubrikában. :P

2014. máj. 3. 02:07
 39/64 anonim ***** válasza:

Óóó, akkor ez eddig egy igazán nagyon boldog tündérmese! :)

Pozitív tulajdonságokkal! De miket is beszélek, negatívokkal csak nem indul útnak egy királyfi! És mondd, rá tudnál valahogy vezetni, hogy honnan indulsz útnak? Vagy hol nevelik az ilyen rendes királyfikat?

2014. máj. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:

Cseles, intelligens királylány vagy! :P Mindenekelőtt, szerintem a királylány és királyfi geográfiai elhelyezkedése az utolsó csavar, ami a tündérmesében lehet.

Viszont erre a kérdésre nehéz válaszolni és lényegtelen is, mert ez a királyfi holnap már máshol van, mint ma, sokat utazik. :P A királylány hogy van ezzel?

2014. máj. 3. 02:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!