Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most miért lehet?

Figyelt kérdés

A történet úgy kezdődött, hogy megismertem pár hónapja... Szinte mindennap találkoztunk, nem kettesben, kisebb-nagyobb társaságban. Eleinte bejött nekem, viszont én úgy tudtam, hogy én neki nem (később kiderült, hogy mégis). Nem olyan rég, találkoztam vele, nagyon jól elvoltunk... megcsókolt. Aztán még találkoztunk vele párszor. Viszont hirtelen megváltozott a véleménye. Eddig úgy volt, hogy össze fogunk jönni aztán pár napja összevesztünk. Kibékültünk, de utána maradt ugyan olyan bunkó és csúnyán mondva leszart. Ennyi változás, hogyan lehet vele egy héten belül? Most úgy vagyunk, hogy mindennek vége köztünk, de még nagyon szeretem. Esetleg valami tanács, hogy hogyan felejhetném el?:S

13L


2009. dec. 25. 18:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Aztán még találkoztunk párszor*
2009. dec. 25. 18:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez csak azért van, mert 13 évesek vagytok, és nem való a komoly kapcsolat. Majd ha idősebbek lesztek(főleg a srác), benő a fejetek lágya, és ki tudtok alakítani egy kapcsolatot. Addig nem kell.
2009. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ő hány éves? ha több nálad akkor az lehet a baj
2009. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj,a fiúk sokkal később "értik meg",mi az,hogy kapcsolat:S pl egy 15éves fiút általában még jobban érdeklik a számitogépes játékok,mint a lányok.. az osztályomban(9.) csak olyan fiúk vannak körülöttem -.-"
2009. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
14. Egyébként nem hiszem, hogy ennek lenne jelentősége, de aki ismeri... még a legjobb barátai szerint is gyerekes nagyon, és nem gondolkodik értelmesen
2009. dec. 25. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:

"jobban érdeklik a számitogépes játékok,mint a lányok.. az osztályomban(9.) csak olyan fiúk vannak körülöttem -.-""


Lehet, hogy itt volna az ideje tükörbe nézni, kedves lányok. :)

2009. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!