Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti kit választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kit választanátok inkább?

Figyelt kérdés

1.: Egy olyan lányt, akinek az arca átlagos/szép, de elég duci, vagy

2.: Egy olyan lányt, akinek az arca átlagos/csúnya, de az alakja nagyon jó?


2014. máj. 2. 13:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább a második. ^^


23F

2014. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor ennek fejében azt mondanám, hogy legyen kicsit több önbizalmad. Nem tudom mi számít neked csúnya arcnak, de le merem fogadni, hogy csak eltúlzod a dolgokat.
2014. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2. az arc fontosabb, de én átlagossal megelégedek vagy az alattival, a ducik viszont taszítanak...
2014. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Amelyiket megszeretem

18/F

2014. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%

Bármelyiket ha érdekes a személyisége, ha gondolataink kézen fogják egymást és úgy sétálnak hosszú éjszakákba nyúló beszélgetések közben.


Bármelyiket akinek a szemében valami szépet látok. Ha gyertyát gyújtunk este és miközben a szemében visszaverődő fényben azt látom, hogy szeret. És amikor már szavak sem kellenek mert a csend is beszél köztünk.


Ha ez megtörténik akkor olyan mindegy már, hogy kinek milyen az alakja vagy az arca.

2014. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mindkettőt tudnám szeretni.
2014. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nagyban függ a személyiségétől , de tegyük fel , hogy mindkettő egyforma (belsőleg) , akkor az 1. Az arca fontosabb mint a teste.


Ha szeretné , a testén még mindig tud változtatni , de az arcán nem igazán :)

2014. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!