Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapsag miert csak az izom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapsag miert csak az izom, szepseg, penz es ruha tehet valakit menove, mig a nagy tudas, muveltseg, intelligencia szinte egyenlo lett a luzerseggel?

Figyelt kérdés
Nem divat agyra gyurni!Komolyan,egyes gyuros ismeroseim azt sem tudjak mennyi 6+7,nyogdecselve olvasnak...de ok menok es a csajok megvesznek ertuk,mert az olyan vagany,hogy fizikai erejuk miatt dominansak!
2014. máj. 3. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is elkeserítő, de én nem ilyen vagyok. :) Az én barátom nagyon okos, értelmes, rengeteg tanácsot szokott nekem adni, és én nagyon szeretem, hiába nem gazdag, kigyúrt, és nincsenek drága ruhái sem. Nekem így tetszik. Úgy gondolom, aki ilyenekre bukik csak, az még sosem volt szerelmes! Csak az a fontos neki, hogy villoghasson a párjával...
2014. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Ilyenkor mindig gondolkodóba esek, hogy miben is nyilvánulhat meg az a zseniális intelligencia, meg minden a kérdezőben. De én mondom neked, a kettő egyáltalán nem zárja ki egymást. Csak nem kell túl komolynak, meg strébernek lenni. Meg amit te leírsz, az max ilyen 15-20 éves csajok körében menő, 20 felett nagyon aranyos, jófej lányok vannak, akik igenis buknak a művelt, intelligens férfiakra. Csak sajnos mindig meghátrálnak, mikor megtudják, hogy még most leszek 20. Na majd pár év múlva akkor is eljön az én időm... :D
2014. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat sokezer éve is a legerősebb hím volt a domináns. Egy intelligens nőt viszont nem csak a punćija vezérel. Kevés van belőlük, de léteznek, úgyhogy ne sajnáltasd magad itt.
2014. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csak a pi.csáknál lényeg az izom, pénz, ruha.

Neked meg gondolom rájuk fáj a fogad, nem az intelligens, művelt, nagytudású lányokra. Szóval ennyi.:D

2014. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"szinte egyenlo lett a luzerseggel?"


Rossz társaságba jársz. A nők, illetve úgy általában véve mindenki szívesebben van olyanok társaságában, akik nem csak sírni tudnak, hanem pozitívan látják a világot és próbálják belőle a lehető legtöbbet kihozni.

Nem kell kigyúrtnak lenni ahhoz, hogy az ember ennek megfeleljen.


(Ugye tudod, hogy a nevedben az izom angol megfelelőjét nem sikerült helyesen leírnod?)

2014. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kérdező a tudást nem lehet kivülről látni és alapból ezt a végletek elvét se értem miért ne lehetne valaki egyszerre okos meg izmos is okos vagy akkor mellete kezdj el edzeni erős vagy akkor kezdj el agyra gyurni ilyen egyszerü
2014. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És te, akinek egyik sincs, hogy viseled?
2014. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert a csajok felszínesek és anyagiasak, akkor tekintik a pasast értékesnek ha jól néz ki, lehet villogni a többi csaj előtt vele, és megvesz mindent amire csak rámutat a csaj.

Aki nem ilyen, azon keresztüllépnek ,átnéznek rajta.

2014. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as de sajnállak, hihetetlen ez a rimánkodás.
2014. máj. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Értem. És neked most az intelligencia vagy az izmok hiánya fáj jobban? Mert a kérdésedből csak az jön le, hogy mindennek híján vagy.
2014. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!