Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A lány ne menjen a fiú után"- ez normális felfogás?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatom van, imádom a baràtomat, ő is engem. Más országban él ami cseppet se veszélytelen de a baràtom és egy ismerősöm is vigyázna rám. Ha bármi gond lenne tudnék neki szólni. A nyelvet beszélem. De anya azon a véleményen van,hogy a lány ne menjen a fiú után,mert ő nem így nevelt. De a baràtom nem tud mindig jönni ide, nem pár ezer ft ide az utazás. Nekem is megkell ismernem az ő családját.
2013. ápr. 1. 09:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg melyik orszag?? Miert kell rad vigyazni?? Hany evesek vagytok?
2013. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
51%
anyad miatt ne halassz el egy ilyen utazast ne legyel beszorulva egy helyre, jarj vilagot fiatal vagy meg ez a dolgot !!! ha majd gyereket csaladot akartok akkor majd leragadhatsz egy helyen de addig eszetbe se jusson !! raadasul ha o a nagy o akkor miert ne? en baratommal is tav kapcs .. en az orszag egyik oldalan o pedig arra lent alfoldon lakik.. szornyu a hianya de meg korai a kapcsolatunk...en meg mar erzem hogy tobbet akarok.szeretem es olyan mintha 10000 eve ismernem. szoval menj !!!!
2013. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Fontos lenne tudni, hogy hány évesek vagytok!!
2013. ápr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én 17 . A barátom 23.
2013. ápr. 1. 09:56
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
És melyik ez a másik ország? Az utazás költségeit a szüleidnek kellene fizetni? (én sem támogatnám egy ilyen fiatal lánynak, hogy külföldre utazzon egy pasi után)
2013. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron még beleférne, de nem a suli rovására. Mióta ismered? A szuleid ismerik?
2013. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Melyik orszag? Miota vagytok egyutt? Hanyszor talalkoztatok eloben?
2013. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak igaza van. Hiába vigyázna rád a barátod, meg egy ismerős, az nem elég. Külföldön bármi érhet.

A családját ráérsz majd akkor megismerni, ha össze akartok házasodni. Ahhoz még mind a ketten fiatalok vagytok.

2013. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

17 évesen ilyesmiről szó sem lehetne...még egy másik város esetleg elmenne...de egy másik ország?!


17 évesen Te sem gondolhatod egészen komolyan....



Én 19 voltam mikor előszőr külföldre mentem a párommal, akivel egyébként akkor már 2 éve voltunk együtt...


Esetleg nyáron valahogyan ha tudnám, hogy felnőtt is van ott, pl. a barátod szülei (s úgy utazni). A barátod is elég felelőtlen, hogy elvárja, hogy 17 évesen egyedül utazgass országból országba...annyi mindent lehet hallani manapság.

Én 23 éves vagyok, de a párom meg is bolondulna, ha egyedül nyakamba venném a világot...nem az, hogy még elvárja...



Az meg, hogy ő nem tud menni, mert drága, neked is ugyanannyiba kerül, gondolom anyukádék finanszírozzák...

Sajnos azt kell mondanom anyukádnak van igaza!

2013. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm a privát üzenetet. Nem engednelek, ha en lennék az anyád.
2013. ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!