Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha magyar vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha magyar vagyok és nem bukom a magyar fiúkra/férfiakra?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy csak a angol,német vagy amerikai fiúk tetszenek.

Nem szeretnék később magyar férjet.

Ez mennyire elfogadható?



2014. máj. 3. 21:51
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
60%

Kerdezo! En megertelek teged. Nekem is kulfoldi a ferjem, pedig volt nehany magyar baratom is, de valahogy erzelmileg, tartalmilag nem olyanok mint o. Anyagilag nem sok kulonbseg van, mert nem vagyunk gazdagok egyaltalan. A magyar fiuk gyakran jol neznek ki, de kicsit tutyi- mutyik, legalabbis akik nekem voltak. A ferjem pedig egy igazi ferfi, aki megert engem. Mondjuk mindig is ereztem ,hogy nekem nem magyar lesz a ferjem, holott eletem legnagyobb szerelme magyar volt. (es csak szenvedtem miatta).


Szoval elfogadhato, csak a magyar fiuknak ne mondd ezt, mert feltekenyek lesznek.

2014. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
56%
nem leszünk. pont nincs rátok szükség :D
2014. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is Magyar vagyok, és még nem volt barátnőm, de ha lenne sem csalnám meg, hanem szeretném és hűséges lennék hozzá.. Nem tudom, hogy milyen fiúkkal voltatok lányok, de hogy ők nem voltak normálisak az biztos, és ettől függetlenül nem kéne általánosítani, mert én sem szólom le a Magyar lányokat, amiért nekik a külső fontosabb, mint a belső.. Tisztelet a kivételnek! 17/F
2014. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Akkor örülök, hogy vannak még normális magyar fiúk! :)
2014. máj. 4. 19:27
 25/36 anonim ***** válasza:
71%

Ritkán látni az "Angol"-kérdéskörben olyan témát, ami ennyire felkavarná a vizet... :-) ...elolvastam a hozzászólásokat, tulajdonképpen már átcsapott férfi-női csatározásba... :-)


Olyan dolgokról vitatkoztok, aminek tulajdonképpen semmi értelme sincs, hiszen minden ember boldog akar lenni, napersze ez általában nem megy könnyen, mivel minden ember jobbat-szebbet akar, milyest megkapja amire vágyott, ezt nevezzük emberi gyarlóságnak... :-)


A külföldiek életszínvonala sokkal jobb... ...nak tűnik, sokszor jobb is... ...ezért szellemileg is kiegyensúlyozottabb életet tudnak élni... ...mint egy önmagát is állandóan sajnáló, örökössen depresszióba vonszoló magyar elme... :-)


Már többször is megfigyeltem embereken, hogy imádnak szenvedni. ...ennek tipikus megtestesítői a nők, akik vonzódnak a tapló-bunkó-seg*gfejekhez, akiknek természetesen csak arra (s*zex kellenek... ...és mivel nem tart semmi örökké, így természetesen csalódnak... 1x, 2x, 3x, míg rá nem jönnek, hogy az Élet az erről szól... :-)


Elköltözhettek más országokba, kezdetben talán boldognak is fogjátok magatokat érezni, de aztán az sem lesz elég, és akkor most hol is kell keresni a hibát??? :-)

2014. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Igen, teljes mértékben igazad van. Mindenhol lesznek bajok, hibák stb. DE pl. az első válaszoló már tudja így egy kérdésből rólam, hogy "ribi" vagyok, csak mert én a külföldi férfiakat részesítem előnyben. Nem értem, hogy az embert miért lenézni kell és nem inkább segíteni. Ez egy kulturált oldal, ahol úgy gondolom, hogy kulturáltan tettem fel egy kérdést. De igaza van, én ezért már ribi vagyok. Ennyit a magyar férfiakról, köszönöm szépen...
2014. máj. 5. 17:22
 27/36 anonim ***** válasza:
50%

ennyit a magyar nők egy részéről, akik az anyagiakra utaznak :D


valamiért nem ukrán, román, albán férfiakra vágynak..

2014. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
55%

valamiért nem ukrán, román, albán férfiakra vágynak..

----------------

...:)))


De még csak nem is egy maláji tigrisre!...:))))

2014. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
40%
Nekem nem a p3nz kell hanem az, hogy megbecsüljenek, szeressenek, egyenrangu tars legyek, és ne olyan cefet bálnákra valtsanak le, akik csak khurni tudnak, ahogy ti magyarok tettétek...
2014. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
34%
Kedves Kérdező!Mondjak neked valamit?Én is így vagyok ezzel, teljes mértékben nem érdekelnek engem sem a magyar férfiak, viszont a törökök annál inkább.Szerencsésnek mondhatom magam, ugyanis én már megtaláltam életem szerelmét, azt mondom neked ha te külföldivel szeretnél lenni akkor légy vele boldog.Ugyis ez a te életed te döntésed.A többi pocskondiázó emberekkel pedig te ne törödj, nyilván rossz az életük azért szolják le az embereket, d ehogy felvidítsalak mondok neked még valamit.Nagynéném aki már meghalt(Isten nyugosztalja) volt neki egy óriási agy könyvtárszobája és szerinted milyen könyve volt meg neki magyar fordításban?Hát a korán, ugyhogy azóta én azt olvasom :)) remélem felviditootalak vmennyire :)
2015. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!