Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha magyar vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha magyar vagyok és nem bukom a magyar fiúkra/férfiakra?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy csak a angol,német vagy amerikai fiúk tetszenek.

Nem szeretnék később magyar férjet.

Ez mennyire elfogadható?



2014. máj. 3. 21:51
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
87%
külföldivel sem fogsz, csak a kommunikációs eltérések miatt tovább ringathatod magad ábrándokba :D
2014. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
74%
elmúltál 18? tipikus tiniszöveg
2014. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Elmúltam 18, júniusban töltöm a 20. évemet. Bár, tudom, hogy így monitoron keresztül nem nagyon fogod/fogjátok elhinni.

Ebből sem kívánok vitát nyitni! :D

2014. máj. 3. 22:22
 14/36 anonim ***** válasza:
76%
akkor még szűz vagy? :D
2014. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Szerintem ehhez nem sok közöd van. :D
2014. máj. 3. 22:24
 16/36 anonim ***** válasza:
76%
nincs, csak feltételezem. nem tudsz sokat az életről
2014. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
24%

Nekem sem tetszenek a magyar nők. Tisztelem és becsülöm az országot, de nem nagyon érezem magam magyarnak, pedig régebben még hungarista is voltam. :) A magyar valósággal nem tudok azonosulni, maximum csak egy dicső utópiával, ami a fejemben él(hetne) erről a népről.

Nem szeretem a magyar ételeket, nem tartom különösebben kiemelkedőnek a nyelvünket, a történelmünkre nem értem miért kell különösen büszkének vagy büszkébbnek lenni (szerintem Mátyáson és Nagy Lajoson kívül nem nagyon voltak jó királyaink, illetve itt említeném meg még Széchenyit, Görgey-t és Deákot, Kossuthot pedig még véletlen sem), mint mások. A feltalálóink többsége sem volt magyar származású. Az egyedüli dolog, ami tetszik, az talán a magyar költészet néhány darabja. Mondjuk Petőfi, aki szerb volt... Vagy József Attila és Ady.


Saját magamat legszívesebben angolnak mondanám (szigorúan nem amerikainak!). Imádom a nyelvet (második anyanyelvemnek tartom, ha lehetne csak azt használnám mindenhol, mindig), a költészetükért oda meg vissza vagyok, a történelmük igencsak kiemelkedő (ld. Gyarmatbirodalom, francia területszerzések, Európa "őrzője" (gondolok itt a hatalmi egyensúly fenntartására), Németország "összerakása", Ipari Forradalom stb.stb.), a stílusuk teljesen elvarázsol (különösen az 1850-1900-as évek korszaka), a brit akcentus, a szokásaik... :D

Szóval angolnak érzem magam, mert ez a kultúrkör tetszik és ezt szeretem a legjobban, megfelelek neki, és az is nekem. Amennyire lehetett itthon, át is vettem ezt és a szokásaikat, és amikor lesz pénzem és lehetőségem, ki is szeretnék költözni. Valamiért sokkal jobban megmozgatja a fantáziámat egy brit nő, mint egy magyar. És nem csak az "egzotikum" miatt, hanem mert imádnám, ha végre angolul beszélgethetnék a párommal (persze, magyarok is beszélnek angolul - de nem úgy és nem olyan szinten).


Viszont sem magyar, sem brit nővel nem jönnék össze, ha nem felel meg az általam felállított elvárásoknak. Csak azt mondom, hogy ha van két ugyanolyan műveltségű, ugyanannyira intelligens és szép nő, akkor a britet választanám. :)


Szerintem normális, hogy a külföldi férfiak vonzanak, ha meg tudod ezt érthetően, értelmesen magyarázni. Mondjuk számomra a magyar nő külföldi férfi sokkal kevésbé elfogadható, mint fordítva... nem tudom miért. :D

2014. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
2014. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
38%
Én sem szeretem a magyar palikat, mind megcsalt, kihasznált, hülyének nézett vagy lelépett valami vihogós dagi krvával...külföldiek sosem vertek még át pedig ismerwk párat.
2014. máj. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
71%
jah mert biztos ők máshogy néznek ki
2014. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!