Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elvesztettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elvesztettem a legtökéletesebb lányt, és ebbe én nem tudok belenyugodni.

Figyelt kérdés
Egyszerűen Ő a tökéletes. Nem fogok jobbat találni nála. Az a baj, hogy ezt egyszerűen tudom. Nincs még egy ilyen ember, akinél ennyi minden tökéletes legyen. Kezdhetjük a szemeken át az ajkakig, az arcon keresztül az alakig, egészen a tökéletes mellig. Az aranyos, vicces gondolatokon keresztül, a kedves, bájos viselkedésén át, a mókás durcásságát is belevetve, néha naivságát is vegyítve, a jóságán ledöbbenve, a gyönyörű lelkéig. És elvesztettem. Mert nem mondtam igazat. Mert megijesztettem. Mert lerohantam. Mert nagyon szeretem. 25 éves fejjel, fickóként, mindent hátrahagyva (munka, suli, barátok), a szobámban sírok, minden nap, vele álmodva, képeit nézegetve. Mert nekem ő kell. Mert nála jobb nincs. Sajnos. És ezt tudom. És utál. És elutasít. És elküld. Pedig szeretem. Ahogy még senkit, és ahogy senkit sem tudnék. Pedig csak 17 éves. A mindent-megpróbáltam-márnál tartok. Más lánnyal elfeledtetni... Lefoglalni magam munkával... De nem megy. Képtelen vagyok bármit csinálni már legalább 2.5 hónapja. Néha sikerül elkapnom, és beszélni vele. De menekül. Látom. Felejteni akar. Végleg. De nem engedhetem. Mert nincs minden veszve. Nem hagyhatom. Szeretem. Soha sem szerettem így senkit. És már nem számít semmi sem úgy, mint Ő nekem.
2009. dec. 26. 18:02
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
20:16 :D Hogy neked milyen igazad van:) Amugy nem 27/f vagy?:D
2009. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Ellentmondásos dolgokat irkálsz. Gondolj bele.
2009. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Ocsem! van fegyverbolt... veszel 1 fegyvert es lelovod magad! enyi :D
2009. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Ezzel h így loholsz nála tényleg csak magadat járatod le.

Ezt egy nőnél sem szabad csinálni mert rá fog szarni a fejedre,el lesz szállva magától és jól beléd rúg.

2009. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Hagyj neki időt. Tényleg kegyetlen az élet. De olvasd el az én példámat: 14 éves voltam mikor beleszerettem álmaim férfijába, ő akkor 18 éves volt. 4 hónapig voltunk együtt csóknál több nem történt. Viszont éreztem hogy vele akarok lenni örökre, és ez fordítva is így volt.Aztán egyszercsak szakított. Én akkor kikészültem, nagyon 1,5 évig "sírtam" utána. Próbálkoztam más srácokkal elfelejteni de nem ment. Folyton hasonlítgattam mindenkit hozzá, mert ő pont hozzám való volt nekem ő volt a legtökéletesebb.:) Aztán 1,5 év után felvette velem a kapcsolatot, és újra éreztem amit annó 14 évesen. Aztán nem lépett én azt hittem nem szeret és járni kezdtem egy sráccal, akit nagyon kedveltem akkor...De ez egy másik sztori. A lényeg hogy 8,5 hónap után odajött hozzám és elmondta mennyire szeret, és hogy azóta nem is volt barátnője, csak akkor összezavarodott, és ezért szakított. És én most érzem azt hogy én vagyok a számára tökéletes, és ez nagyon jó.:) 17 éves vagyok, 4 hónapja vagyok vele és nem akarom hogy vége legyen. Ha hagysz a lánynak időt, és megpróbálod terelni a gondolataidat tényelgesen, lehet hogy egy idő után már ő fog menni hozzád, vagy ha megpróbálkozol 0,5-1 év múlva lehet hogy visszamegy hozzád.:) Addigis járj emberek közé és ne hagyd el magad. Én szorítok érted/értetek.:)
2009. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Annyit árulj, el, mi a lány keresztneve... mert felismerni véltem, de lehet, hogy baromság, amit gondolok...
2009. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Kérdezz rá privát emailben. És én meg itt válaszolok, ha nem Ő az.
2009. dec. 28. 12:15
 38/39 A kérdező kommentje:
Megkaptam a levelet. Nem, nem úgy hívják. :)
2009. dec. 28. 12:48
 39/39 anonim ***** válasza:
Megnyugodtam.:D
2009. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!