Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elvesztettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elvesztettem a legtökéletesebb lányt, és ebbe én nem tudok belenyugodni.

Figyelt kérdés
Egyszerűen Ő a tökéletes. Nem fogok jobbat találni nála. Az a baj, hogy ezt egyszerűen tudom. Nincs még egy ilyen ember, akinél ennyi minden tökéletes legyen. Kezdhetjük a szemeken át az ajkakig, az arcon keresztül az alakig, egészen a tökéletes mellig. Az aranyos, vicces gondolatokon keresztül, a kedves, bájos viselkedésén át, a mókás durcásságát is belevetve, néha naivságát is vegyítve, a jóságán ledöbbenve, a gyönyörű lelkéig. És elvesztettem. Mert nem mondtam igazat. Mert megijesztettem. Mert lerohantam. Mert nagyon szeretem. 25 éves fejjel, fickóként, mindent hátrahagyva (munka, suli, barátok), a szobámban sírok, minden nap, vele álmodva, képeit nézegetve. Mert nekem ő kell. Mert nála jobb nincs. Sajnos. És ezt tudom. És utál. És elutasít. És elküld. Pedig szeretem. Ahogy még senkit, és ahogy senkit sem tudnék. Pedig csak 17 éves. A mindent-megpróbáltam-márnál tartok. Más lánnyal elfeledtetni... Lefoglalni magam munkával... De nem megy. Képtelen vagyok bármit csinálni már legalább 2.5 hónapja. Néha sikerül elkapnom, és beszélni vele. De menekül. Látom. Felejteni akar. Végleg. De nem engedhetem. Mert nincs minden veszve. Nem hagyhatom. Szeretem. Soha sem szerettem így senkit. És már nem számít semmi sem úgy, mint Ő nekem.
2009. dec. 26. 18:02
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
És vajon hogy? Hogy menthető? Mert nekem ennyit megér a lány, az idő nem fontos, mert szeretem. Méghozzá nagyon.
2009. dec. 26. 18:23
 12/39 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez lehet, hogy sok volt neki :S Nyugodj le, kezeld higgadtabban a dolgot és ne próbáld őt támadni :S
2009. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Ugyan ebbe a hibába estem bele.. de én a füllentésekről beszélek. Nekem könnyebb dolgom volt,mivel egy baráti társaságunk van,így láthatom amikor kimegyek. Észrevette hogy megváltoztam,hogy jobban kiállok magamért és azokért akiket szeretek. Neked is változnod kell. Mese nincs. egy ideig ne szólj hozzá. Hidd el hogy felkapja a fejét h érdekelni fogja,miért nem loholsz már utána.

2009. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

(2-vel ez előtti, és legelső :D)

Gondolom a lány, majdnem naponta hall rólad, ha előbb-utóbb nem fog, a hiányodat is érezheti..ki tudja..

2009. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Eddig a rekord 3 nap csend.
2009. dec. 26. 18:27
 16/39 anonim ***** válasza:

Megint én. (előző, aki az 1. is volt..najó ezt abbahagyom :D)

Szerintem próbáld békénhagyni...arra gondolva, hogy egyelőre neki ez a legjobb.

2009. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Három nap általában a rekord... És egy hét, mikor nyaraltam. De ennél tovább nem bírom. Ha tudnám, nem felejt el, ha tudnám, nem "menekül" előlem, akkor könnyebb lenne hosszabb ideig eltűnni.
2009. dec. 26. 18:36
 18/39 anonim ***** válasza:
De így meg az tudod, hogy Őt ez zavarja! (Ha jól értettem...) Akkor ez jobb?
2009. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Dehogy jobb. Utálom magam miatta, hogy mindig keresem. De nem bírom másképp. Harmadnapon, vagy a negyediken már enni alig bírok... Mert már annyira vágyom rá.
2009. dec. 26. 18:44
 20/39 anonim ***** válasza:
Így viszont ezzel csak magadra gondolsz...oké, hogy aggódsz miatta, és arra vagy kíváncsi, hogy hogy van... De hagyd szabadon, így csak jobban eltaszítod. Ha szeret, és hiányzol majd neki, úgyis rájön magától. A helyzetedbe képzelve magam, elhiszem, hogy nehezen bírod. Mégis miben hazudtál neki? Ha nem akarod mondani, mindegy.
2009. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!