Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a kis mellem miatt nem tudok úgy öltözködni ahogy szeretnék?

Figyelt kérdés
most is próbálgattam bikiniket és amelyiknek a felsője jó annak kicsi az alsója amelyiknek meg az alsója jó a felsője nagy na most így hogy találjak bikinit amibe nem nézek ki gázul? utálom ezt az egészet meg mindig gondolkozzak,ha veszek egy ruhát ,hogy ja nincs mellem akkor lehet nem fogok benne jól kinézni. Nem is akarok menni így sehova majd egész nyáron ülök a szobámba :(
2014. máj. 6. 10:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Küldj egy körülbelüli képet, hogy tudjunk véleményt alkotni, mert így elég nehéz.

23F

2014. máj. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ne problémázz már ezen. Vegyél egy olyan bikinit, aminek az alsó része jó, egy olyat, aminek a felső része, hasonlítsanak egymásra, aztán jóvanakkor. Mi pasik úgyse vesszük észre, ha nem egy szetthez tartozik, ha hasonló a kettő.
2014. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ne legyél már buta h nem mész sehova. Am van kulon also meg felso nehol. Hany eves vagy?
2014. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem kell két bikinit venni, én tescoban vettem tavaly pánikszerűen bikinit és ott össze lehetett válogatni a méretet és jó lett.

pedig ugyan ez a "bajom", csak én imádom a melleimet, meg mindent, amivel meg vagyok áldva.

2014. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Lehet venni külön is bikini alsó meg felső részt. 24/F
2014. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok kérdeztem az eladót,hogy nem lehetne a másik méretű felsőt megvenni az alsóhoz de nem lehet csak ami hozzá tartozik.
2014. máj. 6. 10:13
 7/23 anonim ***** válasza:

Egyet értek előttem szólóval.

És megvígasztallak, nagy mellel ennyire se könnyű találni, nem hogy összepasszolót, az is egy szép menet .De egyáltalán méretben olyat, ami csini,fiatalos és megfelel a szabása.

Úgy gondolom, kis mellel könnyebb, alehetőség s több, és így árban is alacsonyabb..

2014. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Van, ahol össze lehet válogatni, c&a-ban is pl., menj olyan helyre...
2014. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Amúgy ezen nem kell kiakadni, rengeteg férfi imádja a kis formás melleket. Többek között én is.

Szóval ettől még lehetsz sikeres a férfiaknál.

2014. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Egyszerü. Kiválasztod a neked megfelelö öltözékeket, elmész egy plasztikai sebészhez és megmondod, hogy igazitson téged hozzá!!!!

Esetleg a forditottja? (Tudom az nem olyan menö, igazán osdi megoldás, csak nagyanyáinknak jött be.)

2014. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!