Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a kis mellem miatt nem tudok úgy öltözködni ahogy szeretnék?

Figyelt kérdés
most is próbálgattam bikiniket és amelyiknek a felsője jó annak kicsi az alsója amelyiknek meg az alsója jó a felsője nagy na most így hogy találjak bikinit amibe nem nézek ki gázul? utálom ezt az egészet meg mindig gondolkozzak,ha veszek egy ruhát ,hogy ja nincs mellem akkor lehet nem fogok benne jól kinézni. Nem is akarok menni így sehova majd egész nyáron ülök a szobámba :(
2014. máj. 6. 10:07
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
nem a pasizással van bajom hanem azzal,hogy nem nézek ki jól a mellem miatt amint lesz pénzem szilikonra költöm az biztos nem fogok itt szenvedni életem végéig .
2014. máj. 6. 10:22
 12/23 anonim ***** válasza:
De ha találsz egy olyan férfit akinek úgy vagy tökéletes ahogy vagy akkor is megcsináltatnád?
2014. máj. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Költőnő? ***** válasza:

Olyan kis buta vagy.... Vhol átérzi, mert engem sem áldott meg épp naggyal a sors, ergo csöcsös felsők kizárva.

De am tök sok helyen lehet külön összeválogatni az alsót és a felsőt.

Ruhánál meg kell 1-2 jó melltartó és hipp hopp meg van oldva a gondod .

2014. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Költőnő? ***** válasza:

*átérzem.

Sry t9

2014. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
találtam olyan pasit akinek tökéletes vagyok de meg fogom csináltatni hát nem az ő teste az enyém és én nem vagyok elégedett.
2014. máj. 6. 10:35
 16/23 Költőnő? ***** válasza:
Sztem nem kaptál kellő pozitív visszacsatolást ezért van ezzel kapcsolatban agymenésed.
2014. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én 20L vagyok, nekem sincsenek nagy melleim... vékony vagyok és B kosarúak, de épp, hogy kitölti a mellem a melltartót. Sokáig én is gondolkodtam a szilikonon, vagy valami más természetes mellnagyobbításon, de képtelen vagyok rászánni magam. Természetes lány vagyok, az is akarok maradni életem végéig. Én is addig voltam gátlásos míg nem kaptam pozitív visszajelzéseket férfiaktól, sőt, sokszor már nőktől is. Én az alakomat próbálom hangsúlyozni helyette, amivel kellőképpen megvagyok elégedve. Hódíts mással, ne a melleiddel. Én láttam már olyan esetet, ahol egy kis mellű nőért döglöttek a pasik, mert szép arca volt, és rohadt jó alakja.
2014. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Költőnő? ***** válasza:
Nem is szólva arról h a kis mellek ált formásabbak némelyik nagyobbnál.
2014. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én tudnám szeretni a kis melleidet. Nagymellű barátnő(im) mellei egyáltalán nem voltak érzékiek. Viszint amit a kismellű barátnőm tudott! wowww!
2014. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek valami nagy melleim...de az a véleményem, h akinek nem tetszenek, nem kell rájuk néznie....legalább nem fognak lógni ;)


L/20

2014. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!