Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Öltözködjek én is kirívóan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öltözködjek én is kirívóan, és legyek cicababa, hogy észrevegyenek a férfiak? 20L

Figyelt kérdés
Természetes lány vagyok, természetes kisugárzással. Sokak szerint szép, értelmes, jó fej. Én megvagyok elégedve magammal. Szinte nem is sminkelem magam, diszkréten, mégis nőiesen öltözködöm. Mindezek ellenére elnyomottnak érzem magam a kérdésben említett lányok mellett. Csak azt veszem észre, hogy a férfiak őket előbb észreveszik, előtérbe helyezik ezek alapján, ha egy lány magára ken egy rakat sminket, kirívó cuccokban mászkál, kiteszi a melleit, szolizik, festett haj, műkörmök, buta, befolyásolható. Nem arról van szó, hogy nekem nem udvarolnak fiúk, csak úgy jön le, mintha az ilyen lányoktól előbb akarnának valamit, mint a hozzám hasonlóktól. Kezd elmenni az önbizalmam, és olyan sokszor járt már a fejemben, hogy ahhoz, hogy legyen valakim, nekem is sminkelnem kéne magam, és ki kéne dobnom a csöcseimet?
2014. máj. 6. 19:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Muti azokat a csöcsöket! KééééÉééépet :-D
2014. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Hát igen, nem kellene az übermacsókra bukni és akkor észrevennéd, hogy értelmesebbje nem a cicababákra bukik. ;)
2014. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem bukok übermacsókra, az átlagos fiúkat szeretem, akiknek eszük is van.
2014. máj. 6. 19:32
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem csak ne járj búvalbacott képpel, öltözz vidáman, járj vidáman mosolyogj, mozdulj ki és nézz másokra , és ne taszítsd az embereket.
2014. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 WheneverYouWant ***** válasza:
Ha azt szeretnéd hogy a féleszű kigyúrt 60IQ fas**** menjenek oda hozzád akkor tedd azt. Ha normális srácot akarsz akkor maradj ilyen. Your Choice!:)
2014. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
képet.
2014. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Írj, ha érdekelnek a perverz együttlétek és az intelligencia.
2014. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Jaj a gonosz fiúk,férfiak még ilyet.
2014. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%

Én nem tartom magam sem hülye gyereknek, sem zseninek, de őszintén bevallom, én is sokkal inkább bukom az említett nőkre.


De attól, hogy valaki kirívóan öltözködik, nem feltétlenül ösztönlény.

Ha amellett, hogy okos vagy, még dögösen is öltözködsz, főnyeremény lennél...


23F

2014. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
#9 És elárulnád kérlek, hogy mégis mitől olyan "megnyerőbbek" számodra az agyatlan, ribncos kinézetű nők? Komolyan érdekelne.
2014. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!