Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak ha a legjobb barátnőm féltékeny a külsőmre?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Igyekszik csúfítani téged, olyan ruhákra szavaz, amik számodra előnytelenek, és taszítóak. Igyekszik önmagához képest negatívabbnak mutatni kifelé, hogy Ő tűnjön elsőként szembe, hogy halvány legyél mellette. Ne kikupálni akarja a hiányosságaidat, és ez által emelni, hanem elnyomni, eltüntetni akarja az előnyödet.Energetikailag is észrevehető a dolog.
2014. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
különösen a hajviseletbe is megmutatkozik.Tehát egy erőssen mediterrán tipusnak örökké a világos szőke hajszint nyomja, ami köztudott, hogy előnytelen minden déli tipusú embernek.Ha pedig északi, erősen északi ill. tavaszi típus akkor a feketét, sötét barnát-ami szintén nem ey jó választás. Ha hosszú hajad van, természetes módón, akkor örökké azt suttogja, hogy már nem jó neked, jobb lenne a rövid, tépett. stb.
2014. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tehát minden előnyös, és hozzád illő dologtól próbál a szavai erejével megfosztani téged.A jó ill. jobb ruhákat, amik tényleg szépek és jól állnak lebeszéli rólad, mondván: neked már nem jó, de neki még igen és kölcsönkéri tőled pl. és ő prezentálja magán. Az más kérdés, hogy a cuccaidat sose látod viszont tőle.
2014. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aztán az ilyen aki féltékeny rád, egy idő után egyre éhesebb lesz, már a családodra is, később minden emberi kapcsolatodra is az lesz, és minden uton módón a háttérben másoknak téged próbál hazugság alapján lejáratni és átvenni a te helyedet és szerepedet, munkádat.


Ha ilyet(féltékenységet) felfedezel, jobb ha azonnal az illetőtől teljesen elhatárolódsz, és önmagadról hírzárlatot rendelsz el. Még igy is nehéz megszabadulni tőle, de könnyebb dolgod van, ha kiszámíthatatlanná válsz számára. Kevésbé tudja lopni az identitásodat.

2014. máj. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 PearlDiver ***** válasza:
Ha tényleg a legjobb barátnőd, meg kéne hogy tudjátok beszélni az ilyesmit!!
2014. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rendszerint közvetítőként is működik egy ilyen ember, egy 3. személy által.Aki a helyedre pályázik.
2014. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5 Az ilyen nem barát, és sosem lesz az. Csak annak mondja magát, de a célja a pusztítás, rombolás és rablás.
2014. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed a barátnőd féltékeny rád, beszéld meg vele, lehet nem tudsz a helyzeten sokat fényesíteni, de ha igaz barátod attól még, hogy féltékeny rád nem akar rosszat. Például én is volt, hogy féltékeny voltam a barátnőmre valamilyen okból, de attól még ugyanolyan maradtam vele, boldoggá tett, hogy őt boldognak láthattam.
2014. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan "barátnőm", aki férfiak társaságában rám-nézve a legcikisebb történeteket kezdte el mesélni.
2014. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen retekkel, nincs mit megbeszélni. Ez nem barát, csak te gondolod annak. Keress olyat, aki felemel, dicsér ha kell, segít ha bajba kerülsz. Mert lehet, hogy éveket fogsz elpazarolni rá. Fejtse meg ő magát, hogy miért egy irigy dög, neked ezzel nem kell foglalkozni. Nekem is volt hasonló barátnőm 10 évet csesztem el rá, akkor bukott ki az egész mikor nagy bajba kerültem le se szart. Persze én mindig ott voltam neki ha kellettem.
2014. máj. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!