Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mi számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi számít egy férfiban? Mitől lesz számotokra különleges?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok,de eddig csak csalódás ért,hiába tartják sokan annyira hihetetlennek.Ismerősök szerint jól nézek ki,bár én máshogy látom és szerintem az egyetlen adottságom,az eszem,ami talán ér is valamit.

Gondoltam kiírom ezt a kérdést,mert kíváncsi vagyok,hogy mik azok a tényezők,amik megfoghatnak egy nőt.


2014. máj. 12. 23:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha lehet,akkor ne csak jelzőket dobáljatok,mert a legtöbb kérdésnél azt látni!
2014. máj. 12. 23:54
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Na jó, akkor tisztázzuk ezt egyszer és utoljára.


Fogadd el, ismerd és szeresd önmagad! Ennél nagyobb értékre nincs szükséged. Ha így állsz magadhoz, el sem hiszed, mennyire meglátszik a kisugárzáson. Ha egyébként nem is vagy annyira nagyon jóképű, dob rajta annyit, hogy felkeltse egy lány érdeklődését. Ha ismered magad, magabiztos leszel tőle, amit egy lánynak szintén éreznie kell.

2014. máj. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#2 mekkora baromságokat írsz
2014. máj. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
hát kettes nem tudom, de egy ronda pasi plusz sok magabiztosság szerintem nem a legjobb kombó, szóval nem értek egyet veled. De hogy mi teszi különlegessé? Számomra az hogy jól érzem magam vele, és amikor mosolyogni látom én is elmosolyodom ^^
2014. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor tisztázzuk ezt egyszer és utoljára.

Vannak vonzó, nem vonzó és vannak taszító külsejű emberek. a két utóbbinál a magabiztosság csak még tovább ront a helyzeten

2014. máj. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#2:Itt semmi olyanról nincs szó,hogy nem ismerem,vagy nem fogadom el magam.Nem vagyok egy Brad Pitt,ennyi a történet,de van humorom,eszem és rengeteg önálló gondolatom.

Akadt már egy-két lány az életemben,akinek az esete voltam,de valahol mindig félre siklott a dolog.Az egyik például olyat talált,akinek több pénze volt és magasabb volt nálam,de állítólag engem szeretett.Akadt még jó néhány ilyen jelölt.

2014. máj. 13. 00:13
 7/13 anonim ***** válasza:
2014. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7:Elolvastam,de okosabb nem lettem tőle.Eddig sem úgy tekintettem a nőkre,mintha felsőbbrendűek lennének és vannak céljaim is.

De vonatkoztassunk el attól,hogy nekem nő kell,mert speciel leszarom az egész "van-e barátnőm" kérdést per pillanat.

2014. máj. 13. 00:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindhármat olvasd el, ne csak az elsőt!
2014. máj. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nagy vastag farka legyen
2014. máj. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!