Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mi számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi számít egy férfiban? Mitől lesz számotokra különleges?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok,de eddig csak csalódás ért,hiába tartják sokan annyira hihetetlennek.Ismerősök szerint jól nézek ki,bár én máshogy látom és szerintem az egyetlen adottságom,az eszem,ami talán ér is valamit.

Gondoltam kiírom ezt a kérdést,mert kíváncsi vagyok,hogy mik azok a tényezők,amik megfoghatnak egy nőt.


2014. máj. 12. 23:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2#-en én is jót röhögtem :D
2014. máj. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
humor plusz intelligencia mínusz nagyképűség kombó :) (ami nagyon, de nagyon ritka a környezetemben :D de azok a srácok mind tetszenek, akik ilyenek, összesen talán 3 ilyet ismerek :D)
2014. máj. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nehéz lenne ezt tulajdonságokkal leírni. Végiggondoltam a férfiakat, akik valaha nagy hatást tettek rám életemben és igazán érzelmeket váltottak ki belőlem (kevés ilyen van), de az egyetlen közös bennük az, hogy egyszerűen boldog voltam a környezetükben. Ha ott voltak velem és beszélgettünk, vagy éppen lefeküdtünk egymással vagy bármi, akkor nem volt bennem semmiféle gátlás vagy félénkség, mert igazán önmagam lehettem mellettük. Olyan emberekről van szó, akik mellett nem kellett a sablon elvárásoknak megfelelni, már az első találkozásainknál is megbeszélhettünk egymással bármit, a lehető legrosszabb dolgokat is, amiktől más sírva menekülne...szóval az a lényeg, hogy a lelkem és a testem is száz százalékosan rá merjem bízni.

Ez nagyon sablon duma, és sokra nem mész vele, de attól még így van.

22L

2014. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!