Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az elore megirt sorsom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az elore megirt sorsom?

Figyelt kérdés
20 eves fiu vagyok es az eletem egy nagy 0.Se baratok,se baratno,nulla tarsasagi elet.Minden este itthon ulok egyedul es kockulok vagy edzek.Ennyit csinalok:edzek(itthon vagy kondi) vagy kockulok,nagy ritkan tanulgatok az egyetem miatt.Kozepsuliban sem ismertem senkit,nem hivtak sehova,egy buliban nem voltam.Egyetemen azt hittem valtozni fog,kolis lettem,de itt is semmi...keresztulnez rajtam,elkerul mindenki,mint ha pestises lennek.Mar ott tartok az is jobb lenne.
2014. máj. 13. 00:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
helyetted senki nem fog elmenni bulizni
2014. máj. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de fontos, hogy tegyél ellene! Más nem tudja megtenni helyetted, neked kell lépned.
2014. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
változtass!*
2014. máj. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 LePeDő ***** válasza:
Szedd össze magad! Csatlakozz be egy szimpi társaságba, csak egy apró pici kis önbizalom kell és kész. Biztosan menni fog. Sok szerencsét ^^ L
2014. máj. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék,hogy mennyire vagy csúnya.
2014. máj. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Létezik előre megírt sors.


Ha nem teszel semmit, ami a jövődet befolyásolná, akkor is telik az idő és figyelembe véve a szokásaidat, a habitusodat, előre látható, hogy mi lesz a vége. Na ez a sors. Lehet befolyásolni a sorsot a szabad akarat segítségével. Döntéseket kell hozni, ami a habitusodtól, szokásaidtól eltérő és akkor olyan sorsod lehet, amit te is szeretnél.


Így ebben a helyzetben én azt mondom, hogy terád az a jövő vár, hogy elvégzed az egyetemet, mindenki hibás lesz, csak te nem; egyre mélyebbre süllyedsz az önsajnálatba, lesz egy munkád, amit utálni fogsz és ott is mindenki keresztül fog nézni és utána szépen lassan egyedül megöregszel és meghalsz.


Szóval... Nem azt mondom, hogy na most azonnal menj bulizni, de igenis tessék ismerkedni és beszélgetni másokkal. Bejársz órákra, tessék beülni idegenek mellé és beszélgetni velük. Én is introvertált vagyok, mint ahogy szerintem te is és mégis 2-3 hónap alatt megismertem 110 embert és a mai napig köszönnek nekem. Bulizni pedig egyenesen utálok, 2 éve nem is voltam...

2014. máj. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Talán ha kiraknál egy képet. akkor érdemben tudnánk hozzászólni
2014. máj. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Új sztár születik.
2014. máj. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindig születnek Quasimodo-k. Hogy miért, arra nincs válasz
2014. máj. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!