Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti szoktatok sirni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti szoktatok sirni magatokban/egyedül, a visszautasitásoktol?

Figyelt kérdés
Ėn az elöbb sirtam el magam...

2014. máj. 16. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem sírok! Ugyanis nem utasítanak el! :D Na jó, volt már ilyen. De sosem sírok, egy férfi nem picsog ilyen miatt.
2014. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem visszautasítás sem kell, elég ha elgondolkodom az életemen.
2014. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vacak érzés az biztos, de ilyenért még nem sírtam. Amiatt viszont már igen, hogy esélytelennek tűnt, hogy összejöjjek azzal, akivel szerettem volna. (nem utasított el)
2014. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Olyan miatt sirni akinek "ÉN" nem kellek,butaság lenne.Értékelem magam annyira,hogy ne én éreztem magam pocsékul,hogy elutasít valaki.
2014. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem ėrte,hanem miattam,hogy igy megvert a joisten...
2014. máj. 16. 18:42
 6/13 anonim ***** válasza:
sírni nem szoktam, de szétesek... meg az ettől való félelem végett nem is ismerkedem, mert félek a csalódástól. inkább jobb egyedül.
2014. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Korábban sűrűbben megtörtént, de mióta egyre több lányt ismerek meg, egyre jobban erőt ad az a tudat, hogy a lányok milyen kegyetlen ösztönlények.
2014. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyszer sírtam otthon, miután egy lány megmondta, hogy azért nem jövünk össze mert külsőleg nem tetszem.. Ez volt az életem első, és legfájdalmasabb visszautasítása. Azóta viszont egy nő sem tudott megbántani.
2014. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Nem.Rárepülök a következőre.Múltkor egy éjszaka alatt 4-en koptattak le,de csak mert foglaltak voltak.
2014. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 9/9


Ha csak ilyen elutasításokban lenne részem én is lazábban venném... De amikor már vagy a 10-dik lány nevez rondának és tilt le fb-n, ott már elszalad pár könnycsepp meg kinyílik a bicska.

2014. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!