Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért játszik minden ellenem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszik minden ellenem?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.

20 éves fiú vagyok és egyszerűen azt érzem,hogy minden lehetséges módon az ellen dolgozik az élet,hogy nekem valaha barátnőm legyen.

Minden szempontból a lehető legtaszítóbb vagyok a lányok számára.

Nagyon csúnya arccal születtem.Magas vagyok vékony testalkattal(régebben 190cm/60kg voltam,mára a kondinak hála 80 fölött kicsivel,kajára alig futja),ráadásul belsőleg sem vagyok megnyerő,bulizós,nagyszájú,nagydumás,egoista csávó,pont az ellenkezője.Erre rámegy még egy lapáttal a családi helyzetem,a szüleim régóta nincsenek együtt,nagyon szegények is vagyunk,soha nincs semmire pénzem hiába tanulok,dolgozok.

Más meg látom,hogy jóképű,izmos,gazdag és tehetős szülőkkel,drága ruhákkal,menő társaságokban mozog,18-19 évesen új kocsival jár bulizni és élvezi az életet,nekem pedig mindenért kőkeményen meg kell szenvednem és lassan azt veszem észre,hogy elmúlik a fiatalságom,hiszen a középsuliban mindenből kimaradtam mivel a sznob osztálytársaim totál kiközösítettek,itt az egyetemen is változatlan a helyzet,az emberek érdekből szeretnek barátkozni valakivel,én pedig nem igazán tudok ilyen dolgokat nyújtani.Olyan elkeserítő,hogy nekem ez jutott.


2014. máj. 16. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon az srác, hogy míg te innen csak felfelé ívelhetsz, a sznob elkényeztetett f aszkalapok csak lefelé tudnak esni. Peace és küzdj, de ne másért, hanem magadért.
2014. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igazi barátságok,valódi érzelmek nem ettől alakulnak ki, lehet hogy az ilyeneknek van barátnőjük de annak úgyis vége lesz:)

simán van esélyed jó embereket megismerni, akik téged szeretnek, és nem azt az "álcát" amit mindenki mutat,nem a kocsid,a pénzed, hanem téged

ja és ezt úgy mondom hogy, nem vagyok pénzes, se izmos, se egy beképzelt köcsög, tehát ne ez legyen a kifogás mindenre :)

2014. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is világ életemben csóró voltam, de ez van, dolgozok és eszek érte, hogy nekem jobb legyen. ennek ellenére is akadtak bőven olyanok, akik szeretnek, mert olyan vagyok, amilyen, nem játszom meg magam. Akinek ez nem tetszik, arra menjen, amerről jött.

Lehet a külsőségekre fogni egyébként, hogy nincs barátnőd, de lehet azt is, hogy az előnyödre fordítod ezeket a dolgokat.

Azt meg, hogy a csajok a bunkókra buknak, jó lenne már elfelejteni. Nem a bunkókra buknak, hanem az olyanra, aki mellett biztonságban érzik magukat. Ha egy lány azt érzi melletted, hogy egy teszetosza nyámnyila alak vagy, nyilván mást fog keresni, de ha kihúzod magad és azt érezteted, hogy te bizony leversz mindenkit, aki bántani meri, akkor simán melletted marad.

Olyan emberekkel kezdj el ismerkedni, akikkel hasonló az érdeklődési köröd. Engem is kiközösítettek gimiben, mert jobban érdekelt a művészet, mint a szájfény, meg mert a tctctctctctctc számomra nem zene, de lesz---rtam, kerestem olyan embereket, akik olyat hallgatnak, amit én. Remélem tudtam segíteni.

2014. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!