Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik az önbizalmat "követelik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik az önbizalmat "követelik" a fiúktól, azok mégis hogy gondolják?

Figyelt kérdés

Az oldalon folyton ezzel a kifejezéssel találkozni. Eddig rendben van, de ha jobban belegondolunk, akkor mégis mitől kéne, hogy legyen? A mai világban lehet egy srác normális külsejű és értelmes, kedves is, könnyedén megtörténhet vele, hogy még 30 évesen is a nullán álljon, ami automatikusan magával vonja a következményeket, amelyek időnként rettenetesek lehetnek.

Hogyan legyen önbizalma ma valakinek, ha tudja, hogy az ő értékei ma semmit nem érnek?



2014. máj. 16. 22:08
 1/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
Az értékek minden korban azok, csak élni is tudni kell velük.
2014. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Költőnőnek igaza van.
2014. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ezt a lányok úgy értik,hogy ki kell gyúrni magad.Ha észrevetted volna,azt is írják,hogy "kezdj el sportolni,mert az önbizalmat ad".
2014. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nem követelés, csak sokaknak ez a tulajdonság vonzó. Teljesen természetes módon mindenkinek vannak olyan tulajdonságok, amiket vonzónak talál a másikban és vannak, amiket nem. Ha egy férfit kérdezel, nyilván ő is meg tudja mondani, kb. milyen belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretne magának.

Az önbizalommal kapcsolatban azt vettem észre, hogy vannak, akiknél ez szinte természetes még akkor is ha sok kudarc éri őket, mások meg néhány sikertelenség után már teljesen összetörnek. Sőt, olyanok is vannak, akiket alig ér komolyabb kudarc az életben, mégsincs önbizalmuk. Talán inkább hozzáállás kérdése ez.

2014. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Wow. Wow. Wow.

Ha már fehér heteroszexuális férfi vagy, akkor valljuk be, sokkal nagyobb privilégiumod van, mint az emberek nagyon nagy részének.

A világ népességének kb 16 százaléka fehér 2010-es adatok szerint (manapság még kevesebb, olyan 9-12 közé teszik, de van, aki csak 5%-ra becsüli), ennek jó indulattal a fele férfi, az 8%.

Ha levesszük a marginalizált LGBTQAI+ embereket, akkor még kevesebb.

Ennek ellenére a fehér férfiak körülbelül 70%-át birtokolják a világ vagyonának (erről sajnos nem találtam aktuális statisztikát, az emlékeimre kellett hagyatkoznom, de szerintem ezzel a 70%-kal is igen jóindulatú voltam).

A világ összes vagyonának mindössze 1%-át uralják nők (annak ellenére, hogy a munkaerő 40%-át teszik ki.

Németországban ugyanazért a munkáért egy nő 62 centje egy férfi 1 dollárja. )


Amerikában a leggazdagabb 20% a vagyonok összesen 89%-át birtokolja.

Amerikában a fehérek 5-ször vagyonosabbak a feketéknél.


konklúzió: Ahelyett, hogy itt picsogsz, hogy mennyire kikúrt veled a világ (és a nők, feltételezem, ha már ebbe a kategóriába jöttél csapkodni), vedd észre, hogy több privilégiumod van, mint a világ 90%-ának, pusztán azért, hogy fehér férfinek születtél, és ehhez mérten kérlek értékeld át, hogy míg egy transzszexuálist kb 4-szer több eséllyel ölnek meg, egy biszexuális nőt kb kétszer akkora eséllyel ér szexuális zaklatás, mint másokat, hogy minden harmadik nőt ér valamilyen férfiak által elkövetett erőszak, fenyegetés, bántalmazás, te amiatt sírsz, hogy normális külső és az állítólagos kedvességed ellenére te 'rettenetesen élsz'.


Mondom, mivel ebbe a témába írtál, feltételezem a nőkkel akadnak gondjaid. Most komolyan.... komolyan... Visszautasít pár nő, és a sorsod egyből rettenetes, nyomorúságos, és borzalmas?


Csak azért, mert férfi vagy, senki nem tartozik neked. Nem jár neked se nő, se gazdagság, se semmi. Te mégis úgy gondolod, hogy csak azért, mert kedves vagy, a nőknek bomlaniuk kellene utánad. De nem bomlanak, és a hibát a rendszerben keresed.

Amit fontos, hogy megérts, a nők nem automaták, ahova bedobsz egy kis kedvességet, ők pedig cserébe szépen körbeszopkodnak.


Az élet bizony néha szar, és van, aki még 30 évesen is az anyjával lakik, nincs családja és szar a munkája ANNAK ELLENÉRE, HOGY JÓKÉPŰ ÉS KEDVES ÉS FÉRFI.

Nyilván ez köszönhető az elkúrt gazdaságnak, a bürokráciának, és a fentebb említett statisztikáknak.


Ennek ellenére MÉG MINDIG előnyösebb helyzetben vagy, mint akár egy színesbőrű, egy transzszexuális, egy nő, vagy ne adj isten egy fekete transzszexuális nő.

Tudom... olcsó vigasz, ha neked nincs otthon 3 kurv-d, aki kényeztetne, és egy asszony, aki főzzön rád.

2014. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5-ös

Csak egy vicc.

A főnök magához hívja három alkalmazottját.

"Sajnálom, de a pénzügyi helyzetünk miatt négyük közül az egyiket el kell bocsájtanom.

Megszólal az első: "Én kérem színesbőrű vagyok, ha kirúg, beperelem rasszizmusért.

A mások: "Én nő vagyok, ha elbocsát, bíróságra megyünk hátrányos nemi megkülönböztetés miatt."

A harmadik: "Én öreg vagyok, ha a korom miatt elküld, óriási botrányt csinálok!"

A negyedik-fiatal, fehér férfi-körbenéz és azt mondja: "Azt hiszem, akkor én leszek a homokos."


Remélem, megfelelő a válasz!

2014. máj. 16. 23:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Pénzből mindig minimálbért kerestem, mert szegény helyen nőttem fel. Ami meg a többit illeti, nem igazán voltak nyek a tulajdonságaim.
2014. máj. 16. 23:29
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

A vicced szánalmas, nem vicces, és igen sok pontban sértő.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha küldenél képet magadról, téged fotóbótolnálak a közepére, de remélem, így is érthető :D

2014. máj. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Pénzből mindig minimálbért kerestem, mert szegény helyen nőttem fel. Ami meg a többit illeti, nem igazán voltak nyek a tulajdonságaim."


Nem. Azért kerestél mindig minimálbért, mert nincs semmilyen (normális) végzettséged, tudásod, nem keresed eléggé a munkát, és valószínűleg azt várod, hogy az életed magától jóra forduljon. Őszintén, az elmúlt 10 évben te személy szerint mit tettél, hogy változzon?

2014. máj. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!