Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem értem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem mit szeretne, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimit és még általánosban megígértem, hogy egy új, fiú osztálytársam sem fogja elvenni az eszem. Ez szépen is ment kb télig. Addig az a bizonyos osztálytársam nem tanúsított túlzott érdeklődést irántam, de aztán elkezdett jobban barátkozni. Valahányszor meglátott hangosan és kicsit pimaszul is de köszönt és bármikor oda jött hozzám beszélni, mindig konkrétan 3-4 centire volt az arca az enyémtől, amit persze ő direkt csinált. Állandóan piszkálgatott, csikizett, bökdösött stb. Közös vicceink is voltak amiket csak mi értettünk és jó volt így szórakozni. De valahogy még is .... Úgy érzem én csak egy mellékszereplő vagyok. Akit csak akkor vesz elő, ha a többi lány nincs a közelben. Mivel már év eleje óta bejön neki egy barátnőm (elég jóban vannak, de nem tudom pontosan, hogy még mindig tetszik-e neki) és más lányokal is gyakran látom. Ilyenkor olyan mintha észre sem venne. Csomószor éppen, hogy vissza köszön, ha észre vesz a csajjal való dumálgatásai közben, sokszor rám sem néz és az utóbbi időben mint ha nem is annyira jönne hozzám beszélgetni. Már több barátnőm is kérdezte, hogy van köztünk valami, hisz annyira feltünő ahogy viselkedik néha velem, de én csak kínosan nevetek ilyenkor. Beszélnem kéne vele, hogy nekem ez hogy esik, hogy így játszadozik velem? Hogy egyik nap puszi pajtások vagyunk másnap meg mint akik nem is látták még egymást (persze az ő részéről.) és hogy ez nekem milyen rossz érzés. Vagy inkább hagyjam, majd lesz ami lesz? Vagy netán kezdeményezzek? Kérlek segítsetek mert minden nap ezen kattog az agyam és már annyira ki hat ez a hangulatomra, hogy néha tök bunkón viselkedem másokkal mert írtó szomorú leszek. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit javasoltok?
2014. máj. 17. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megbántani, de ha tényleg szinte rád se néz amikor mások is ott vannak és nem törődik veled, akkor szerintem nem vagy számára fontos és nem érdemes vele foglalkoznod, próbálj meg olyan fiút találni aki számára igenis fontos lennél :) Sok sikert hozzá.
2014. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az aranyos lehet, hogy közel van az arcotok :3

Szerintem csak annyi van a dologban, hogy lányként kezel, de csak barátként tekint rád. Mármint... ha vannak fiúbarátaid ugyanúgy kacérkodhatsz vele, fogdoshatod akár, mégha nem is gondolod komolyan. Ha zavar téged akkor beszéld meg vele ezeket a dolgokat.

2014. máj. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
első válaszoló: lehet az lenne a legjobb :/ minden esetre köszönöm :) második válaszoló: sajnos én is valami ilyesmire számítottam :( gondoltam már rá, hogy megbeszélném vele ezeket a dolgokat, hiszen teljességében össze zavarnak a dolgok amiket csinál. A gond csak az, hogy nem szeretném, ha ez a barátságunkra menne.
2014. máj. 17. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!