Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki már túl jól néz ki?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot, akivel jóban lettem, és idővel vonzalom lett belőle. Egyenlőre még nem feküdtem le vele, de azon kívül minden mást igen. És ez kapcsolaton kívül úgy gondolom, hogy ribis viselkedés, de nekem a kapcsolathoz kell a szerelem is, és itt a bökkenő: a srác annyira jól néz ki, hogy egyszerűen a személyiségére nem tudok koncentrálni. Főleg amikor először láttam mindenféle ruha nélkül, és atyaúristen. Komolyan, az arca tökéletes, a teste is elég vonzó, a szemei annyira gyönyörűek, teljesen az ideálom, és (NE NÉZZETEK HÜLYÉNEK LÉGYSZI), ez kezd egy kicsit aggasztani. Attól félek, hogy soha nem leszek szerelmes belé, mindig is csak a külseje fog tetszeni, és ezt fogom összetéveszteni a szerelemmel. A barátnőim is ezt mondták. Furcsa, nem csak én, de ők is azt mondják, hogy ha együtt lennék vele, nem valószínű, hogy bárki is elhinné, hogy én tényleg a személyiségét szeretem. Ilyen létezik? Éreztetek már ilyet? Tudom hogy hülyeség, de létezik olyan hogy túl jól néz ki valaki? Mellesleg a srácnak volt egy 2 éves kapcsolata, azon kívül csak ilyen rövidebbek, vagy kapcsolaton kívüli sima szexelgetés.
2014. máj. 17. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,de az biztos hogy jó buz|san nézhet ki a srác..
2014. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég gáz a viselkedésed. Hány évesek vagytok?
2014. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem buz!s, kicsit sem. Karakteres arca van, a haja nincs felnyírva, nem alacsony, nem sovány, de nem is egy két ajtós szekrény, hanem szálkás. Egy fokkal vékonyabb, mint a legtöbb nő izmos ideálja, de attól még nem pávagyerek. És sportos is. Sokáig triatlonozott (7év), most kosarazik.

20 éves, én 18.

2014. máj. 17. 14:10
 4/6 Szergej55 ***** válasza:
Ha azon kívül már mindent csináltatok, akkor pisiltetek is egymás szájába, mint a japán kislányok?
2014. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A normalitás keretein belül minden.
2014. máj. 17. 16:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Pettingre gondolok és orálra, de a hagyományos, klasszikus értelemben.
2014. máj. 17. 16:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!