Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor én szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem, én is neki. Már egy jó ideje sokat lógunk együtt, párszor le is feküdtem már vele, de sosem keltem még fel mellette, sosem ölelkeztünk, csókolóztunk gyengéden vagy fogtuk egymás kezét. Mi csak két barát vagyunk, akik kielégítik egymás nemi vágyait is. Ez eddig nem is hangzott bonyolultnak, de ma reggel (buli után) egymás mellett keltünk fel, és valamilyen oknál fogva hirtelen átöleltem őt, nagyon szorosan öleltem egy jó ideig, aztán egyszer csak a hosszú csend után megszólaltam, hogy fura, hogy ölelkezünk, erre csak helyeselt és azt mondta hogy álljunk is meg és kiment a konyhába. Villámgyorsan ki akart szabadulni. Ez engem szíven ütött. Azóta nem beszéltünk, egész nap arra gondoltam, hogy mennyire fájt és hogy azokban a pillanatokban hirtelen nem egy srácra gondoltam, aki bármikor kielégít ha akarom és emellett jófej is, hanem az illatára, a mosolyára, arra hogy vele aludtam, stb...

Most mit csináljak? :(


2014. máj. 17. 17:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok, ő 20.
2014. máj. 17. 17:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán van abban a mondásban valami igazság, hogy fiú-lány barátság tisztán nem létezhet, mert legalább az egyik úgyis többet fog érezni :/
2014. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!