Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzás, vagy normális az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás, vagy normális az, hogy ha a barátom (4 hónapja vagyunk együtt) elhív magához, "elvárom" hogy elvigyen és haza is jutasson, és ne nekem kelljen erről gondoskodni?

Figyelt kérdés

Lenne még egy-két dolog, amit szívesen megbeszélnék valakivel. Kinek írhatok? :)


18/L


2014. máj. 18. 11:03
1 2 3 4
 11/38 Andrea Henrietta ***** válasza:
70%
Az enyém konkrét eset, remélem segít: Engem ha a barátom elhív magához akkor örülök ha eljön értem, viszont ha délután találkozunk akkor szivesen sétálok egyett. De ha este későn válunk el, akkor elvárom hogy hazahozzon. Nem fogok az éjszaka közepén egyedül bóklászni a városban. Úgyhogy szerintem nem túl nagy elvárás. Főleg ha távolabb laktok egymástól.
2014. máj. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
a kísérés és a vivés nem azonos értelmű szavak. ne keverjük
2014. máj. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
95%

"A fiúnak kell megtartani a barátnőjét"


Meg a fenét. Ketten vagyunk a kapcsolatban,mind a kettőnknek kell tenni a másikért.


Én szívesen elkísérem a barátnőm mert latom,hogy jólesik neki.


DE azért semmit se fogok megtenni érte mert elvarja..ja igen,1 dolgot: kidobom

18/F

2014. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan elvárom, soha nem követelőzök. Ez az, hogy jól esne a figyelem... Egyénbéknt kb 40 km.re lakik és nehéz lenne csak úgy hazasétálnom az éjszaka közepén.
2014. máj. 18. 11:34
 15/38 anonim ***** válasza:
51%

Szivecskéim!


Ti hányszor kísértéktek haza a párotok? Nem kell válaszolni, mert az írásaitokból érződik, mekkora elvárásaitok vannak úgy, hogy ti a kisujjattokat nem mozdítanátok!


Aranyk(u)r(va)! Ez mi???


"Egy fiunak illene/kötelessége lenne hogy haza kísérjen, elvégre neki kell megtartania a barátnőjét."


Te hol élsz? Ti hol éltek?


Nagyon el vagytok tájolva a felfogásotokkal együtt! Nem az a baj, hogy szeretnétek, hogy hazavigyen a párotok, hanem az, hogy el is várjátok, és még ilyen baromságokat fröcsögtök mellé, amit pl. fent idéztem!!!


Segítek: egy kapcsolatért KETTEN, azaz KETTEN kell dolgozzatok, nem neki kell téged megtartson! De most komolyan.


Jah, és elmondom azt is, hogy volt, hogy én is vittem haza a páromat, vagy kísértem, de ha elvárta volna, vagy ő nem viszonozta volna, esetleg ő is ilyen baromságokat ontott volna magából, mint Ti, akkor már egy táska és a cuccai kíííísérték volna haza...


Kezd hatni az elmére az Éjjel-Nappal Budapest!


Részvétem a párotoknak! Remélem észheztérnek, mert nagy baj leselkedik rájuk!


22/F

2014. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok beleszólni, de ha egy másik városban lakik, akkor mi a bánatos isten füléért akarsz te onnan hazamenni az éjszaka közepén, ahelyett hogy akkor legalább együtt aludnátok...
2014. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
86%

Akik háborognak és mocskolják a másikat, azoktól kérdezem, hogy ma Magyarországon hány pasit és hány nőt erőszakolnak meg éjszaka hazafele tartva?

Na ezért kell elkísérni a lányt haza. Mindegy, hogy elvárja/jólesikneki. De ha történik vele bármi, kiszabott sz***rul fogod érezni magad és akkor majd ő dob ki, hogy mekkora egy tuskó vagy. Erről ennyit.

2014. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Függ attól, milyen messze laktok egymástól és mikor mész-jössz.

Este, későn, sötétben, érthető, ha szeretnéd, hogy elkísérjen.

alkalmanként szintén kedves gesztus.

De állandóan szerintem túlzás. Miért nem bírsz egyedül elmenni?

2014. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Kérdező nem állandóan várja el.
2014. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
ne menjen haza. minek megy?
2014. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!