Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzás, vagy normális az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás, vagy normális az, hogy ha a barátom (4 hónapja vagyunk együtt) elhív magához, "elvárom" hogy elvigyen és haza is jutasson, és ne nekem kelljen erről gondoskodni?

Figyelt kérdés

Lenne még egy-két dolog, amit szívesen megbeszélnék valakivel. Kinek írhatok? :)


18/L


2014. máj. 18. 11:03
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
36%

Költőnő? Igazad van, de olvass vissza picit. Itt már nem a gesztusokról volt szó.... sajnos.


Kérdező!


Én sem járok bulizni, nyugi. Szóval a szüleid arra tanütottak, hogy ilyen elvárásaid legyenek - ami mellesleg nem erkölcsös? Az életed meg ugyan nem érdekel, ezért ne is probáld odatekerni a témát. Előttem is leírták... menj haza hamarabb, vagy aludj ott! De a kérdésed nem erre vonatkozott, hanem az elvárásaidra. Plusz ahogy a védelmeződ fogalmazott: "Egy fiunak illene/kötelessége lenne hogy haza kísérjen, elvégre neki kell megtartania a barátnőjét."


Mellesleg azt írtad, hogy memmyire fontos vagy neki. Szóval akkor te csak ebből érzed, hogy fontos vagy? Te mit teszel a másikért, hogy azt érezze, fontos neked? Pl. vitázol vele, mert nem viszi haza a valagad, és nem teljesíti az elvárásaid? Egy kalap alá kell vegyelek a fenti idézettel, mert azt mondtad, hogy egyetértesz vele!


11:42

2014. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

tanítottak*

mennyire*

2014. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


Az a baj, hogy nem érted a lényeget.. (Nem keverem bbele az életem, csak Te hoztad fel a bulizást..) Feltettem a kérdést és lehet nem a legjobban fogalmaztam, de az elvárás szót direkt idézőjelbe tettem. És Te emiatt egy elkényeztetett p*csának képzelsz.. Az a helyzet, hogy eddig mindig én mentem náluk, és haza is jöttem ahogy tudtam. Tehát eddig még soha nem jött értem és nem is kísért haza. És én ezt egy szóval sem említettem neki. Viszont most (több mint 2 hete nem találkoztunk) elhívott magához, és megkérdezte, hogy: de majd hogy mész haza?! És nekem ez esett rosszul. Jól esett volna, ha felajánlja hogy hazahoz, vagy másként kezeli a dolgot. Remélem így már áltátod a problémát, és a kérdésem lényegét.

2014. máj. 18. 13:03
 34/38 anonim ***** válasza:

11:42

Szerintem te meg már csak azért is kötözködsz, hogy neked legyen igazad.

Valami oknál fogva problémád van a nőkkel, és ezt itt vered ki.

Valakit elkísérni egy darabon egyáltalán nem gáz vagy megterhelő dolog. Ha annak látod, akkor talán nem vagy elég érett ahhoz, hogy emberi kapcsolatokba bonyolódj.

Engem konkrétan az érzelmileg nulla szexpartnerem hazakísért dugás után ha már elmúlt 11 óra, pedig 10 percre lakik tőlem. És nem azért, mert én vergődtem, vagy kértem, hanem mert így látta jónak.


Tudjuk, hogy sok fiút is bántanak az utcán, megerőszakolnak, megkéselik, de a "férfiakat bántanak" önmagában egy mondatnak és problémának kéne lennie. Azzal, hogy azt mondod, "de férfiakat IS bántanak" gyakorlatilag semmissé teszed az összes nő felszólalását a nők elleni erőszakkal szemben, mondván, ja, szar ügy, de a pasiknak is szar. Ez pedig egyáltalán nem megoldás semmire.

2014. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én a bulizás alatt nem az életedre gondoltam. Nem is értem, hogy ez neked hogy kapcsolódik össze. "Feltettem a kérdést és lehet nem a legjobban fogalmaztam..." - kérlek, akkor legközelebb, mielőtt felteszel egy kérdést, fogalmazz egyértelműen, és érthetően. A problémád érthető aszerint, amit utólag leírtál, de kérdésben is szerepelnie kellett volna. A kérdésed lényegét átlátom, de az a baj, hogy utólag kaptunk információfoszlányokat.


Kedves ma 13:25!


"Valami oknál fogva problémád van a nőkkel, és ezt itt vered ki." Nem értem... Ilyenkor miért gondol mindenki arra, hogy valami problémám van a nőkkel? O.o Elmondtam, hogy mi az, ami nem tetszik, de ennek semmi köze nincs a női létezéshez. A többivel, amit írtál meg teljesen egyet értek, de úgy beszélsz, mintha nem is olvastad volna el a válaszokat. Visszaolvastad egyáltalán? Mert ha nem, akkor ajánlom a ma 11:42-es (igen, emiatt lett ez a "nevem") válaszom.


11:42

2014. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel a dologgal úgy vagyok, ha egy pasit külön kérni kell az már rég rossz....plusz követelni, és elvárni sem szabad semmi ilyet. Ha magától felajánlja hogy kísér/visz, akkor elfogadhatod de ennyi.


Ha a közlekedés költségével van gond, hogy mindig te fizeted, akkor mond meg neki hogy (nem tudom mikor találkoztok de ha pl hétvégenként) akkor mond hogy nincs pénzed minden héten elmenni. Vagy veszi a lapot, és elmegy ő hozzád néha, vagy nem...és leszarja. Akkor viszont nem is érdemes vele foglalkozni.


Én életemben 3x randiztam egy olyan sráccal akinek volt autója. Mindhárom randi után hazavitt. Ő ajánlotta fel. Mondtam is neki, hogy nem tudom elfogadhatom e....erre ő azt mondta ne sértsem meg.

Soha nem kértem volna magamtól hogy jöjjön el értem. Vagy vigyen haza.


Olyan is volt amikor mindig én mentem el a pasihoz. 2,5 óra vonat....akkor viszont besegített az úti költségbe, viszont sose kísért haza, mert nem tudtak róla otthon, hogy van valakim.


Aztán a férjemmel meg úgy volt, hogy első 3 alkalommal csak az állomásig kísért, mert itthon még nem tudtak a létezéséről...


Viszont mikor megtudta hogy félek a sötétben:D , akkor morgott is hogy miért nem mondtam, és elkísért volna a kapuig.

Miután már itthon tudtak róla, mindig eljött értem, és haza is kísért. Bár vonattal közlekedtünk. Mai napig is így tesszük. Engem ez nem zavar.

Akkoriban neki ingyen volt a vonat, így megtehette, hogy ide oda megy minden gond nélkül. És ismétlem, soha nem kértem és soha nem vártam el hogy kísérgessen. Mindig ő ajánlotta fel... aztán már igényeltük is, hogy addig is együtt lehessünk.:)

Én is elkísértem, elkísérem mindig ha megy az anyját meglátogatni, vagy orvoshoz, vagy ha el kellett mennie a régi sulijába például.

2014. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

a lényeget kihagytam.


Ha a pasinak nincs igénye arra hogy addig is veled legyen amíg hazakísér, vagy visz ha van kocsija, akkor én a te helyedben nem sok reményt fűznék az egész kapcsolathoz...


Én is voltam úgy, hogy barátom/szexpartnerem, mindenféle szerelem és ilyen nélkül magától eljött, majd elkísért az állomásig, mert olyan helyen lakott amit én nem ismerek...


Ha ezt egy pasi akivel együtt jársz nem képes, nem hajlandó, lusta disznó megtenni (ha nem is mindig, de néha) akkor az a pasi nem ér semmit!

2014. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!


Soha nem követeltem/ kértem, sőt fel sem hoztam ezt neki. Nem követelek ki magamnak semmit, szeretném és jól esne, de úgy semmit nem ér, ha nekem kell kérnem és esetleg duzzogva teljesíti, csak jó lenne, ha felajánlaná.

És nagyon széoen köszönöm a válaszodat! :)

2014. máj. 19. 10:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!