Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzás, vagy normális az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás, vagy normális az, hogy ha a barátom (4 hónapja vagyunk együtt) elhív magához, "elvárom" hogy elvigyen és haza is jutasson, és ne nekem kelljen erről gondoskodni?

Figyelt kérdés

Lenne még egy-két dolog, amit szívesen megbeszélnék valakivel. Kinek írhatok? :)


18/L


2014. máj. 18. 11:03
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

ma 11:57! És hány férfit/fiút vernek el a cigányok este ma Magyarországon? Mondhatsz akármit, nem tudsz meggyőzni! Kontrázni én is tudok.


11:47-es voltam

2014. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
11:42-es
2014. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok a felfogásodhoz, remélem egyszer ez történik a barátnőddel, akinek a cigány haverjai még jól agyon is szabnak, amiért ekkora kö***g vagy.
2014. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
11%

Hiába! Itt csak elvárásokkalteli, önző p#csák vannak! :)


11:42!

2014. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Későn, este szerintem illik egy fiúnak hazakísérnie a lányt. Pont azért mert sosem lehet tudni, hogy most éppen kit csapnak le az utcán vagy erőszakolnak meg. A vonat sem éppen biztonságos már késő éjszaka, akkor már inkább busz, ha még megy.


Mi a párommal egy városban laktunk, így ez nem volt kérdés, ha este későn mentünk haza valahonnan vagy tőle jöttem el, mindig elkísért vagy eleve nálunk aludtunk és akkor neki sem kellett éjszaka mászkálnia vagy én aludtam nála.


Ebben az esetben, amit te írsz, hogy ekkora a távolság, valószínűleg úgy oldottuk volna meg, hogy egyik hétvégére én utaztam volna le hozzá, másik hétvégén ő. Azért azt túlzásnak tartom, hogy eljöjjön érted, leutaztok hozzá, majd visszavisz és ő meg hazautazik. Így ez elég nagy kerülő neki is. Ha másképp nem lehet megoldani, akkor az rendben van, hogy megkéred ,hogy vigyen haza kocsival este, de szerintem még mindig az a legjobb megoldás ha egyszer te utazol le, ott alszol, nem kell este utaznod, neki sem két kört tennie. Ő meg a következő hétvégén megy el hozzád 1-2 napra.

2014. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Én teljes mértékben elfogadom azokat a véleményeket, amelyek "nem az én oldalamon állnak". Mindenki más, és mindenki máshogy gondolja. Csak arra kérlek titeket, hogy mindent olvassatok el és csak azután írjatok.

A sértő megjegyzések pedig nem válaszok a kérdésre, csak titeket minősít.

2014. máj. 18. 12:23
 27/38 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 18. 12:25
 28/38 anonim ***** válasza:
12%

Sértő? Melyik része sértette a pici szemeid? Buliból haza tudsz menni éjjel? Akkor nincs probléma, ugye? Vagy akkor is kísérgetni kell? Amikor nem volt párod, kik kísírgettek?


11:42

2014. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Költőnő? ***** válasza:
Én nem várom el mert mindig tudtam magamra vigyázni, de a gesztus mindig jólesik.
2014. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

#28

Az olyan válaszokra gondolotam, ahol csak egy-két szó van odalökve, mivel mint írtam minden véleményt elfogadok,'ha kifejted mire gondolsz.

Egyébként meg az életemet nem ismered, úgyhogy buta dolog gúnyos kérdésekkel dobálózni. Mellesleg nem járok bulizni az éjszakába. Engem máshogy nevelnek a szüleim...

2014. máj. 18. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!