Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben nekem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben nekem kell bocsánatot kérnem?

Figyelt kérdés

A barátom elutazott pár napra, de megígérte, hogy ha tud írni, akkor írni meg keresni fog. Én pár nap után nem bírtam tovább várni, írtam neki, hogy hogy képzeli, hogy közben látom, hogy elérhető, mégsincs egy perce se, csak hogy legalább annyit írjon, hogy jól érzi magát, vagy én hogy vagyok. Mielőtt elutazott, akkor is megígérte, hogy inkább találkozik velem, és lemondja a barátait, de nem tudtam elérni, úgyhogy gondolom a barátait választotta.

Megírtam neki, hogy felejtsen el akkor. Erre érdekes volt ideje válaszolni, hogy ne haragudjak, meg blabla.. Ezután olyasmit írtam, hogy ne nézzen hülyének, stb. Ez pár napja volt, azóta nem is válaszolt. Elvileg most vagy 1-2 nap múlva már haza fog jönni. Várjam meg, míg jelentkezik, vagy azok után, amiket csináltam, nekem kell bocsánatot kérnem? Már nagyon-nagyon hiányzik, néha pityergek is miatta. Egyébként távkapcsolatban vagyunk.


2014. máj. 18. 12:59
 1/7 Költőnő? ***** válasza:
Minek generálsz olyan szitut, amire igazából nem vágysz ?
2014. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát elég bunkó a srác.... kérjen előbb ő bocsánatot, utána majd te is megteheted. ;)
2014. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

már ne haragudj, de szerintem ő nem szeret igazán. ha szeretne, hiányolna...és ha hiányolna, akkor az lenne az első h 20milliószor felhívna, meg folyton keresne, amikor csak pillanata adódik erre.

21/L

2014. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
első: szerinted akkor csak én vagyok a hisztis, hogy ilyen 'apróság' miatt kiakadtam, mikor megígérte??
2014. máj. 18. 13:24
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

Nekem az ilyen dolgok valóban nem számítanak.

De már megbocsáss én arra írtam h próbálta kimenteni magát,.te meg nem hagytad. A vergődésnek sosincs jó vége.

2014. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint nekem kéne lépnem és bocsánatot kérnem a hisztim miatt? amikor velem foglalkozik, akkor tényleg imádnivaló és csak velem van olyankor elfoglalva, de néha eszébe se jutok:(
2014. máj. 18. 14:40
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
Hát a hiszti miatt érdemes. A kiváltó okot pedig le lehet ülni normálisan megbeszélni.
2014. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!