Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha beleszerettem? L/15

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem? L/15

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy nagyon közeli fiú barátom, akivel óvoda óta jóban vagyok. Nyár elején valami nagyon megtetszett benne. Szeptemberben szembesültem a ténnyel, hogy többről van szó mint gondoltam.Egy rendezvényen este kettesbe voltunk, és teljesen elvarázsolt, nem tudtam neki ellenálni. Elérte azt, hogy beleszeressek.Ő erről persze mit sem tudott.Később elmondtam neki, hogy tetszik nekem.Nem nagyon akart velem beszélni, nem keresett,mondjuk nem is találkoztunk.Folyton csak rá tudok gondolni, és teljesen tanácstalan vagyok.Sajnos nem helyben lakik, mert elköltöztek év elején,de szerencsére nem messzire. Szerintem azért is tartózkodik nagyon a kapcsolatoktól, mert a szülei elválnak. Meg persze elég nagy meglepetés lehetett neki amikor az egyik legjobb barátja elmondja hogy tetszel. Mostmár beszélünk, de nagyon ideges vagyok mellette, nehogy észrevegyen bármit is. Nagyon szeretem de nem tudom mit tegyek. Ő az egyik legrendesebb fiú akivel találkoztam és nem tudom mi lenne ha nem beszélnénk többet.Egy hatalmas pofon lenne számomra az élettől.Ha nem mondom el sose tudom meg hogy ő szeret-e, de ha meg elmondom lehet hogy elutasít...Segítsetek kérlek!

2014. máj. 19. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Muszáj lesz megmondanod egy váratlan pillanatban, amikor elhalkulnak a szavak köztetek és a szemébe nézel mélyen. Ha nem vállalod be, nem tudod, mi lenne. Legeljebb elutasít. És? Ha meg még szeret is, tuti csók lesz és járás :)
2014. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

őőőőőő aham.. tedd fel neki úgy mint egy esetleges.. dolgot

"Mit válaszolnál , ha azt mondanám , hogy beléd estem?"

Feltételes mód.. YD csak.. ne így fogalmazd meg

2014. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ha elutasít lehet hogy soha többet nem leszünk barátok :( ( elsó válaszadó) hát öhm elég fura lenne ha ezt így közölném vele xD nem nagyon szeretnék elhamarkodottan dönteni, de megpróbálok minél jobban:) ( második válaszadó)
2014. máj. 20. 18:38
 4/4 A kérdező kommentje:
privátban is írhattok. egyébként az előbb fordítva írtam szóval amit a másodiknak írtam azt véletlenül elsőnek írtam.
2014. máj. 20. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!