Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az összes, örömlány HPV...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes, örömlány HPV fertőzött?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 06:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sejtheted,hogy ahány pasit nyalakodnak esélyes!:((((
2014. máj. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Épp ez az amit nem értek...

Mikor az a vita, hogy miért nem mennek el a szűz fiúk prostihoz. Meg a másik, hogy a lányok miért nem kezdenek prostizó srácokkal.


Szerintem ez a hpv melegágya. De szívesen várom a válaszokat azoktól, akik esetleg nálam jobban tudják.

2014. máj. 21. 07:10
 3/15 anonim ***** válasza:
Ennek azért van egy erkölcsi oldala is. Én se kezdenék egy prostizó pasival, mert nem tudnék megbízni benne, ha valami probléma felmerül a kapcsolatban, akkor nem rögtön oda megy. A másik meg az, hogy aki prostizik, az lényegében intézményesítve erőszakolja meg az adott nőt, és ettől felfordul a gyomrom. A nemi betegségek pedig igazából csak a harmadik ok.
2014. máj. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"intézményesítve erőszakolja meg az adott nőt"

Atayég!Bárcsak pénzért engem is így erőszakolnának meg!Ez csupán szimpla üzlet!

2014. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha gumit használsz nem leszel fertőzött...
2014. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4-es: Valami csak arra kényszeríti az adott nőt, hogy prostiként dolgozzon. Ha pedig akármilyen kényszer is fennáll, akkor igenis olyan, mintha erőszakolnák. Vagy szerinted csak az izmos, jóképű, fiatal és gazdag csávókkal fekszik le? Annyira meg nem jó neki, hogy egy nap 10-en is b@ßák, mert akkor mindenki törné magát, hogy prosti lehessen. Annyira te sem vagy jó, hiszen mégiscsak pénzért dugod, nem ingyen. Akkor lennél te a jani, ha ingyen is megkaphatnád, de nem, szóval szállj csak le a magas lóról.
2014. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
# 5 jobb ha utannanezel haver
2014. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
5-ös fogalmad nincs...a gumi rohadtul nem véd a hpv ellen.
2014. máj. 21. 14:08
 9/15 anonim válasza:
Igen. Enis valoszinu az lettem.
2014. máj. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9-es te örömlány vagy?
2014. máj. 22. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!