Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az összes, örömlány HPV...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes, örömlány HPV fertőzött?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 06:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
az voltam, abbahagytam, 1évig csinaltam, de ma fura tüneteim lettek. Még dokinal nem voltam, de tuti az.
2014. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Miért csináltad?
2014. máj. 22. 15:09
 13/15 anonim válasza:
kiváncsiság, de nem lettem tőle több, inkább kevesebb :)
2014. máj. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100% hogy mindnek van vmi betegsege es az is lehet h meg ő sem tudja pl a hpv lehet h csak 1v masfel evvel kesobb okoz tuneteket, de nem feltetlenul csak olyanoknak akik mindent gumi nelkul csinalnak es nem csak nekik sok ember van aki beteg ezek a lanyok is az ilyen emberektol kapjak el. Es azok a lanyok is akik gumival dolgoznak mert vannak balesetek ami szinte mindenkivel elofordult mar pl kiszakad v lecsuszik a gumi... Megmondom őszinten en is vtam 7honapig de nem kivancsisag v elvezetbol hanem kenyszerbol...mondig nagyon odafigyeltem arra h nehogy vmit elkapjak de velem is elofordult egyszer h kiszakadt a gumi es egyszer megerőszakoltak...es mindezek utan volt egy std tesztem ami mindenre negativ lett hala istennek. Majd abba is hagytam ezek a dolgok utan. De ra egy evre megismertem vkit akivel tenyleg komolyan gondoltam ugyhogy kb 2 honap utan eloszor gumi nelkul vtunk eggyutt es akkor jott az amire soha sem gondoltam vna. Ereztem h vmi nincs rendben ugyhogy megint tesztet csinaltam ami pozitiv lett tripperre chlamydiara micoplasmara es hpvre..ez a sors fintora h akkor amikor meg ezt ,,dolgoztam" semmi gond nem volt es utana az elso kapcsolat egy remalom...
2014. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Uhh utolsó.. :( Hát ez komoly..
2014. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!